WESELE W STODOLE W KĄŚNEJ DOLNEJ | FOTOGRAFIA ŚLUBNA DWOREK KĄŚNA DOLNA

W

Wesele w stodole w Kąśnej Dolnej

Wesele w Kąśnej Dolnej

Jeśli poszukujesz miejsca na wesele w pięknym naturalnym otoczeniu i rustykalnym klimacie to mam dla Ciebie idealną propozycję – Dworek Ignacego Paderewskiego w Kąśnej Dolnej. Kąśna Dolna to miejscowość ze wspaniałymi górskimi widokami, a sam dworek położony jest nad niezwykle fotogenicznym i urokliwym stawem. Dodatkowo wokół budynku rozciąga się malowniczy, zielony park. Otoczenie sprzyja zarówno zaślubinom w plenerze, jak i świetnie spełni się w roli tła do sesji ślubnej. Co więcej, dworek w Kąśnej Dolnej, dzięki swojej prostej formie z historyczną aranżacją, dodaje temu miejscu wyjątkowego charakteru. Kryje w sobie meble oraz przedmioty używane przez samego Paderewskiego – w tym jego fortepian! W związku z powyższym wiele Par Młodych chętnie korzysta zarówno z przyrody na zewnątrz, jak i niepowtarzalnego wnętrza dworku. Kąśna Dolna poza miejsce na wesele oferuje również noclegi i wsparcie przy aranżacji tego ważnego dnia.

Wesele w Stodole

Z roku na rok coraz więcej par decyduje się na wesele w stodole. Ten trend to powrót do dawnych czasów i spełnione marzenie o wiejskiej sielance. W poszukiwaniu tej wymarzonej sali zakochani są gotowi przemierzyć setki kilometrów. Tu podpowiadam, że perfekcyjne wesele w stodole może odbyć się w Dworku Paderewskiego Kąśna Dolna! Miejsce to pełni także rolę letniej sali koncertowej, dzięki czemu idealnie sprawdza się podczas większych wydarzeń z muzyczną oprawą. Kąśna Dolna stodoła kryje w sobie nie tylko praktyczność, ale przede wszystkim swojski charakter, który zadowoli każdą Parę Młodą i jej gości. Ponadto świetnie zaprezentuje się na weselnych zdjęciach.

Kąśna Dolna – wesele w stodole

W stodole w Dworku Ignacego Paderewskiego w Kąśnej Dolnej możesz odnaleźć wszystko, co jest potrzebne do idealnego wesela – przestrzeń, klimat, niebanalny wystrój oraz profesjonalną obsługę. Możliwość noclegów i malownicze położenie sprawia, że wiele zakochany decyduje się również na odbycie tu sesji po ślubnej bądź narzeczeńskiej. Często też zostają na kilka dni po ślubie, żeby odpocząć, lub zorganizować poprawiny. Wesele w stodole w Kąśnej Dolnej zachęca wręcz do przedłużenia pobytu oraz zabawy. Goście z pewnością również wraz z młodym małżeństwem, zostaną chwilę dłużej, by nacieszyć się ucieczką od szalonego życia w mieście. Co ciekawe, taka lokalizacja i forma wesela przyciąga zarówno osoby wychowane na wsi, jak i miejskich amatorów, którzy na chwile chcą zapomnieć o życiowym maratonie.

Fotografia ślubna – dworek Kąśna Dolna

Okolice Kąśnej Dolnej są mi bardzo dobrze znane. Zasadniczo mogę powiedzieć, że jestem lokalnym fotografem, który specjalizuje się w fotografii ślubnej. Dlatego też jeśli rozważasz wesele w stodole w Kąśnej to zapraszam do skorzystania z moich usług! Z przyjemnością wykonam zdjęcia z ceremonii zaślubin, wesela, jak również plener po weselu.  Gwarantuję, że razem stworzymy wyjątkowe ujęcia, które będą pamiątką na długie lata!

sesja rodzinna podczas przygotowań do ślubu zdjęcia rodzinne podczas przygotowań do ślubu tarnów sesja rodzinna w Tarnowie pierwszy taniec w domu detale ślubne kąśna dolna detale ślubne wesele w kąsnej dolnej Parafia Koszyce Wielkie Parafia Koszyce Wielkie ślub w koszycach Parafia Koszyce Wielkie ślub kościelny Parafia Koszyce Wielkie ślub kościelny przysięga w kościele Wesele w stodole w Kąśnej Dolnej Wesele w stodole w Kąśnej Dolnej oświetlenie dekoracje na weseee w kąśnej dolnej zdjęcia z życzeń w kąśnej dolnej pierwszy taniec w kąśnej dolnej efektowny pierwszy taniec w kąśnej dolnej, zdjęcia podczas pierwszego tańca na weselu w stodole Kąśna Dolna – wesele w stodole fotografia ślubna Kąśna Dolna – wesele w stodole, dworek paderewskiego Wesele w nowoczesnej Stodole kąśna dolna Wesele w nowoczesnej Stodole kąśna dolna Wesele w nowoczesnej Stodole kąśna dolna Wesele w nowoczesnej Stodole kąśna dolna Wesele w nowoczesnej Stodole kąśna dolna dekoracje do ślubu w stodole Wesele w nowoczesnej Stodole kąśna dolna dekoracje do ślubu w stodole Fotografia ślubna – dworek Kąśna Dolna Fotografia ślubna – dworek Kąśna Dolna Fotografia ślubna – dworek Kąśna Dolna Fotografia ślubna – dworek Kąśna Dolna Fotografia ślubna – dworek Kąśna Dolna tort weselny kąśna dolna nocą - oświetlenie w kąśnej dolnej

 

Cieszę się, że dotrwaliście do samego końca. Jeśli podobają wam się moje zdjęcia ślubne to więcej zdjęć możecie zobaczyć pod poniższymi linkami:

Heron Live Hotel wesele nad jeziorem Rożnowskim

Ślub w plenerze Brzesko – Pałac Goetz

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz

SCHOWAJ MENU