R

Romantyczna sesja plenerowa

Zachwycająco piękne, a jednocześnie spokojne i niewymuszone otoczenie, sprawia, że bohaterowie promienieją. Emanuje z nich miłość, radość i szczęście. Na pierwszy plan wychodzą autentyczne uczucia i emocje.

Spacer w lesie

Zdjęcia udowadniają, że do wykonania urzekających kadrów nie trzeba szukać wymyślnego pleneru, a fantastyczne ujęcia mogą powstać nawet podczas poniekąd zwyczajnego spaceru w lesie. Pogoda nam dopisała a piękne zdjęcia można robić dosłownie wszędzie. Co więcej, tak naturalne otoczenie sprawia, że fotografie stają się ponadczasową pamiątką.

Uwielbiam fotografować sesje ślubne i narzeczeńskie w takim otoczeniu również dlatego, że spacer w lesie za każdym razem otwiera przede mną nowe możliwości. O każdej porze roku dominuje inna paleta barw, a promienie słońca co rusz tworzą niepowtarzalny klimat. Priorytetem nie są więc wyszukane kadry, lecz pokazanie autentycznych uczuć oraz emocji zaplątanych w leśną ciszę i piękne krajobrazy. Spacer w lesie sprzyja też Młodej Parze. Mogą oni skupić się na sobie, dzięki czemu w intymnej atmosferze powstaje sesja oddająca ich bliskość i łączącą ich miłość.

Sesja plenerowa nad jeziorem

W strumykach i jeziorach znajdujących się pośród lasu zawsze jest coś magicznego. Może wpływają na to skojarzenia z pełnymi wdzięku nimfami wodnymi znanymi z mitologii, bądź z pięknymi rusałkami znanymi z pogańskich wierzeń. Tak czy inaczej, wplecenie kilku kadrów z takiego miejsca czyni sesję jeszcze bardziej niezwykłą i romantyczną. Czasem mam wrażenie, że w takim plenerze czas się zatrzymuje. Dlatego bardzo się cieszę, że wraz z Młodą Parą dotarliśmy nad brzeg uroczego jeziora otoczonego bujną roślinnością.

Sesja plenerowa nad jeziorem daje ogromne możliwości i z pewnością spodoba się każdemu kto szuka ciekawego pomysłu na ślubne zdjęcia w romantycznym klimacie.

 

romantyczna sesja plenerowa Tarnów sesja plenerowa w lesie sesja plenerowa w promieniach słońca romantyczny spacer po lesie zdjęcia ślubne czarno białe Sławek Stelmach - fotograf sesja plenerowa Tarnów fotograf na wesele tarnów sesja w plenerze Tuchów czuły pocałunek buty na ślub Tarnów sesja plenerowa nad jeziorem Tarnów sesja nad jeziorem tarnów romantyczna sesja plenerowa Tarnów fotograf na ślub Tarnów Sławek Stelmach fotograf na ślub Tarnów

SCHOWAJ MENU