Z

Zimowa sesja narzeczeńska

Zimowe sesje fotograficzne zawsze mają w sobie coś magicznego. Niesamowity klimat nadają zdjęciom śnieg, zmarznięta natura, błyszczące w słońcu sople lodu. Osobiście jednak uwielbiam kontrast pomiędzy takim surowym charakterem krajobrazu a gorącym uczuciem łączącym dwoje ludzi.

Sesja narzeczeńska zimą chodziła po mojej głowie już od pewnego czasu – czekałem tylko na właściwą parę, której miłość roztopi lód i śnieg. I wtedy pojawili się Magda i Paweł, a historia tej sesji narzeczeńskiej zaczyna się od ślubu, a właściwie wesela… Jak to możliwe? Już Ci opowiem!

Paweł jest saksofonistą. Na co dzień współtworzy zespół Geminix, który gra muzykę na świetnym poziomie, a do tego z rockowym pazurem. Spotkaliśmy się w pracy, na weselu zupełnie innej pary: on ze swoim instrumentem, a ja z aparatem w ręce. Od słowa do słowa, od utworu do utworu, od zdjęcia do zdjęcia – okazało się, że Paweł lada moment oświadczy się swojej Madzi.

Sesja narzeczeńska zimą

Ten moment w ich życiu trzeba było upamiętnić i poczułem, że to właśnie ONI, że to ICH chcę uwiecznić w lodowym klimacie. Wyruszyliśmy na poszukiwania idealnego miejsca na zimową sesję i dotarliśmy aż za słowacką granicę, do miejscowości Štrbské Pleso u stóp Tatr Wysokich. Tam zaskoczyła nas mgła, przez którą nie można było dojrzeć nic poza zasięgiem kilkunastu metrów!

Na szczęście pogoda nie pokrzyżowała naszych planów. Pomimo mgły piękno okolicy zapierało dech w piersiach – podobnie jak ciepło płynące z każdego spojrzenia i uśmiechu pomiędzy narzeczonymi. Inspiracji szukaliśmy ostrożnie stąpając po lodzie jeziora Štrbské pleso, zapuszczając się w okoliczne lasy.

Sesja nad jeziorem Strbske pleso

Sesja nad jeziorem Štrbské pleso i w okolicach tej słowackiej miejscowości trwała kilka godzin. Mróz i śnieg dały nam się we znaki – ale czymże byłaby sesja narzeczeńska zimą bez nich? Na szczęście miłość Magdy i Pawła rozgrzewała ich od środka, co widać na każdym ujęciu tych dwojga. Więcej: to uczucie jest tak gorące, że i ja nie czułem zimna!

U podnóża Tatr Wysokich odnalazłem dokładnie to, czego szukałem: niecodzienne widoki, góry i zamarzniętą taflę wody, wirujące płatki śniegu i zakochanych Magdę z Pawłem – nie mogło być piękniej. Zresztą… zobacz i przekonaj się sam, podziwiając efekty tej niezwykłej sesji narzeczeńskiej.

Tatry słowackie sesja narzeczeńska zimą zimowa sesja narzeczeńska sesja narzczeńska słowacja zimowa sesja narzeczeńska tarnów zimowa sesja narzeczeńska kraków Strbske pleso Strbske pleso sesja narzeczeńska Strbske pleso sesja plenerowa Strbske pleso sesja plenerowa Strbske pleso zimowa sesja plenerowa Strbske pleso sesja plenerowa slawek stelmach fotografia romantyczna sesja narzeczeńska fotografia ślubna tarnów zdjęcia ślubne tarnów fotografia ślubna tarnów fotograf tarnów sesja plenerowa Strbske pleso Strbske pleso zimowa sesja narzeczeńska sesja plenerowa tatry spacer po zamarzniętym jeziorze sesja narzeczeńska kraków sesja w lesie tarnów zimowa sesja narzeczeńska zimowa sesja narzeczeńska nad jeziorem zimowa sesja narzeczeńska kraków zimowa sesja narzeczeńska fotograf tarnów gorący pocałunek zimowa sesja narzeczeńska tarnów slawek stelmach fotograf sławek stelmach fotograf zimowa sesja narzeczeńska spacer po lesie zimowa sesja narzeczeńska tarnów sesja plenerowa zimą sesja portretowa zimowa fotografia ślubna tarnów Sesja nad jeziorem Strbske pleso Zimowa sesja narzeczeńska Zimowa sesja narzeczeńska tatry fotograf na ślub tarnów Zimowa sesja narzeczeńska Zimowa sesja narzeczeńska Sesja nad jeziorem Strbske pleso Sesja nad jeziorem Strbske pleso Sesja nad jeziorem Strbske pleso Sesja nad jeziorem Strbske pleso

Zapraszam Was też do mojego portfolio ślubnego. Znajdziecie tam więcej zdjęć tematycznych z reportażu ślubnego, sesji plenerowych oraz sesji narzeczeńskich.

Contact Block Decorative Icon

Zapytaj o termin Twojego ślubu

Z

Umów się na spotkanie przy kawie już teraz

Sacramento, California 123.456.7890
youremail@gmail.com


Comments

Niby zimno, a atmosfera na sesji gorąca. Brawo :)

szukałem zimowych i sesji i trafiłem do ciebie – świetna sesja !

Pięknie ! Sesje zimowe są naprawdę urokliwe !

Świetne warunki – wykorzystałeś temat w 100%

Add Your Comment

SCHOWAJ MENU