OPINIE

czyli kilka Waszych słów o mojej pracy

Niezależnie od tego, co napiszę na swojej stronie internetowej o sobie, swojej pracy i filozofii podejścia do zdjęć, to i tak największe znaczenie ma to, co mówią lub piszą o mnie ludzie, z którymi miałem okazje i przyjemność współpracować.

W dzisiejszym świecie bardzo łatwo jest zweryfikować czyjeś usługi bez wychodzenia z domu. Dlatego warto czytać opinie przed skorzystaniem z usługi, i warto też pisać opinie aby dzielić się korzyściami płynącymi ze współpracy.

Napisanie recenzji w Google zajmuje statystycznie +/- jedną minutę! Wystarczy kliknąć w link:

Recenzje możesz napisać na jedno lub dwa zdania, możesz też wystawić ocenę w postaci gwiazdek (lepsze to niż nic :) ). Będę wdzięczny za każdą interakcje z Waszej strony.


Poniżej przedstawiam niewielką część opinii / recenzji napisanych przez osoby z którymi miałem ogromną przyjemność współpracować w ostatnim czasie. Wszystkie opinie możecie przeczytać w Google. Zapraszam do miłej lektury.

Agnieszka + Darek
Bardzo polecam współpracę ze Sławkiem! Wykonał piękne zdjęcia i uchwycił cudowne momenty. Jest przesympatyczną osobą z którą świetnie spędza się czas i bardzo szybko nawiązuje kontakt co sprawia, że współpraca z nim to czysta przyjemność. W sposób profesjonalny zebrał dane dotyczące naszego przyjęcia co pozwoliło mu być jego częścią w sposób niewidoczny dla innych. Zdjęcia były gotowe po około miesiącu.

Marta + Gregg
Bardzo dziękujemy za cudowne zdjęcia ślubne. Pan Sławek doskonale zrozumiał o jaki styl nam chodziło i w 100% spełnil nasze oczekiwania. Dodam jeszcze tylko, ze Pan Sławek to człowiek o wysokiej kulturze osobistej, z poczuciem humoru, umiejący idealnie uchwycić w zdjęciach emocje i to co najważniejsze czyli milość :) Wraz z meżem oboje serdecznie polecamy.

Anna + Damian
Sławek stworzył nam przepiękną fotograficzną pamiątkę ze ślubu i wesela. Cieszymy się, że to właśnie On towarzyszył nam w tym dniu oraz podczas sesji ślubnej, ponieważ okazał się być nie tylko utalentowanym i profesjonalnym fotografem z którym super się współpracuje, ale przede wszystkim bardzo sympatyczną osobą z którą miło spędziliśmy ten czas. Szybko otrzymaliśmy galerię zdjęć i pięknie wykonany album.

 
 

Natalia + Darek
Sławek idealnie uchwycił wszystkie pięknie momenty naszego dnia. Tak dyskretnego fotografa nie spotkałam. Nie wiem czy to my byliśmy tak zabiegani czy to on taki niezauważalny. Ale wyszło idealnie. Do tego zdjęcia otrzymaliśmy w 3tyg od ślubu ?

Ada + Marcin
Sławek wykonał przepiękne zdjęcia zarówno w dniu ślubu jak i podczas sesji plenerowej. Dodatkowo współpraca przebiegła bezproblemowo i w miłej atmosferze. Serdecznie polecam.

Magda + Sebastian
Człowiek o złotym sercu, z ogromną pasją, prawdziwy profesjonalista! Sławek stworzył przepiękną pamiątkę do której z chęcią będę wracać przez wiele lat. Super komunikacja i praca na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam!

Anna + Jakub
Współpraca ze Sławkiem to sama przyjemność. Zdjęcia z naszego ślubu otrzymaliśmy już po 3 tygodniach choć w umowie termin to 60 dni. ?Zdjęcia rewelacyjne, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu tym bardziej że nie mieliśmy kamerzysty więc chcieliśmy solidnego reportażu i taki otrzymaliśmy. Sesja plenerowa również wyszła super. Termin sesji też bez problemu można ustalić z fotografem ? lepiej trafić nie mogliśmy. ???

Maria + Marcin
Sławek wykonał przepiękne zdjęcia podczas naszego ślubu i wesela. Podczas wykonywania zdjęć był niemal niewidoczny (niczym duch), mimo tego udało mu sie uchwycić wszystkie najważniejsze momenty. Komunikacja z nim była na najwyższym poziomie. Zdjęcia otrzymaliśmy tydzień po weselu, więc tempo iście ekspresowe. Goście również byli zachwyceni zdjęciami. Polecam współpracę ze Sławkiem, jeżeli mielibyśmy wybierając drugi raz, wybór również padłby na Sławka.

Zuzanna + Jakub
Mieliśmy okazję obserwować Sławka jak pracuje podczas ślubu i wesela naszych znajomych a potem podziwiać jego pracę z tego dnia w postaci fantastycznych zdjęć, więc kiedy szukaliśmy fotografa na nasz ślub, było dla nas oczywiste że chcemy aby właśnie Sławek towarzyszył nam w tym dniu i stworzył piękną pamiątkę na całe życie :) Sławek jest absolutnym PROFESJONALISTĄ w swoim fachu – od początku złapaliśmy świetny kontakt, czuliśmy się z nim bardzo swobodnie zarówno na sesji narzeczeńskiej, w dniu ślubu i wesela czy sesji plenerowej.
To co go wyróżnia to niesamowita umiejętność szczerego odzwierciedlania rzeczywistości – zero sztuczności, piękne naturalne kadry i przepiękna prawdziwość. Sławek był absolutnym ninją podczas wesela! Przemykał niemal niezauważalny podczas uchwytywania tych najważniejszych momentów. Reportaż jaki dla nas przygotował to coś fantastycznego! Zdjęcia które otrzymaliśmy są przepiękne, są unikalne, są po prostu Nasze! Jesteśmy bardzo wdzięczni za taką pamiątkę :) Jeszcze raz dziękujemy! Zuza & Kuba


Kasia + Sylwek
Współpraca ze Sławkiem okazała się niesamowitą przygodą! Jego profesjonalizm, umiejętność uchwycenia emocji, a także świetne poczucie humoru – to wszystko sprawiło, że w naszym najważniejszym dniu życia czuliśmy się totalnie na luzie, bez stresu. Podobnie i na sesji narzeczeńskiej, która nie ukrywam była dla nas szansą na sprawdzenie jego umiejętności i podejścia do klienta ;) Nie zawiedliśmy się. Nie dość, że bardzo celnie doradził miejsce sesji to i miał wiele ciekawych pomysłów na ujęcia. Zawsze otwarty, cierpliwy i słuchający – co jest niezwykle ważne w komunikacji. W pełni spełnił nasze oczekiwania. Dla Sławka fotografia to nie tylko praca ale przede wszystkim pasja i dawanie radości innym. To naprawdę się czuje! Serdecznie dziękujemy!!!

Alicja + Wojciech
Sławek jest prawdziwym artystą. Widać to nie tylko po zdjęciach ale także po kulturze pracy. Potrafi uchwycić kadry pełne emocji i uczuć. Do tego trzeba pamiętać, że Sławek jest profesjonalistą, bardzo szybko realizuje usługę jednocześnie zapewnia idealny kontakt z parą młodą. Współpraca na weselu czy sesji plenerowej była znakomita. Przyjazna atmosfera powodowała pełen luz w trakcie realizacji zdjęć. Polecamy każdemu, nie mogliśmy lepiej trafić !

Filip + Patrycja
Dzięki Sławkowi mamy najpiękniejszą pamiątkę z naszego dnia o jakiej wcześniej nie marzyliśmy. Pełen profesjonalizm. Wspaniały kontakt. Zero stresu. Sesja w plenerze bardzo dynamiczna. Mnóstwo cudownych zdjęć. Polecam w 100%. I jeszcze raz bardzo dziękuję.

Natalia +Adrian
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Zdjęcia wspaniale oddają emocje jakie towarzyszyły nam i gościom w tym dniu :) Serdecznie polecamy

Agata + Piotr
Współpraca ze Sławkiem od samego początku układała się wspaniale ale nie było tu z naszej strony żadnego zaskoczenia – spodziewaliśmy się tego już po pierwszej rozmowie telefonicznej, na którą, z uwagi na nasze zapracowanie, umówiliśmy się o godzinie 22:30. Mimo tak późnej pory Sławek poświęcił nam kilkadziesiąt minut, opowiadając jak wyobraża sobie współpracę. W trakcie ślubu i wesela był praktycznie niewidoczny (nawet osoby, które wstydzą się lub nie lubią zdjęć, czuły się w Jego obecności nieskrępowane) ale przekazany nam reportaż świadczy, że pojawił się wszędzie tam, gdzie działo się coś, co chcielibyśmy wspominać. Dzięki temu udało Mu się uchwycić takie szczegóły, których w emocjach nawet nie dostrzegliśmy tego dnia. Efekt końcowy w postaci otrzymanego materiału jest fantastyczny, zwłaszcza biorąc pod uwagę problematyczne oświetlenie kościoła i związany z tym ogrom pracy, jaki trzeba było włożyć w obróbkę zdjęć.

Monika + Paweł
Chcielibyśmy serdecznie polecić Pana Sławka za to, że każde z jego zdjęć doskonale oddaje emocje i klimat naszego ślubu i wesela. Dziękujemy za profesjonalizm i piękne zdjęcia które będą pamiątką na całe życie.

Ewelina + Rafał
Wraz z mężem polecamy usługi Sławka w stu procentach. Bardziej zadowolonym ze zdjęć chyba być nie można, Sławek to zdecydowanie najlepszy fotograf ślubny!

Patrycja + Michał
NAJLEPSZY FOTOGRAF ŚWIATA ???
Utalentowany, kreatywny a do tego zabawny. Polecam każdemu, kto chce mieć wyjątkowa pamiątkę na całe życie w formie fantastycznych zdjęć :-)


Kasia + Artur
Kiedy wybieraliśmy z mężem fotografa na nasz ślub, wybór był oczywisty :) Sławek forografował już wcześniej śluby i wesela u kilkorga naszych znajomych. Wszyscy (łącznie z Nami) byli tak samo zachwyceni efektem końcowym:) Nasze zdjęcia nie byłyby tak wyjątkowe i przemyślane, gdyby nie pomoc Slawka. My, jako nowożeńcy w dniu ślubu nie zwracaliśmy uwagi na wiele rzeczy, stres i wszystkie emocje wzięły górę. Natomiast Sławek, dzięki swojemu doświadczeniu potrafił dawać Nam wiele wskazówek w ciągu tego dnia, o których z pewnością sami byśmy nawet nie pomyśleli. Sławek, oprócz tego, że jest profesjonalistą przez wielkie P, to dodatkowo świetnym, serdecznym człowiekiem. Współpraca z nim była wielka przyjemnością. Podczas robienia zdjęć jest wręcz niezauważalny, dzięki czemu goście również czują się komfortowo. W efekcie dostaje się spontaniczne zdjęcia, na których uchwycone są prawdziwe emocje, a nie wyłącznie ustawiane momenty:)
Polecam serdecznie, sama nie wyobrażam sobie innego wyboru :)

Klaudia + Paweł
Sławek to profesjonalista w każdym calu, a jednocześnie przesympatyczny człowiek. Wybranie go na fotografa ślubnego to była najlepsza decyzja. Zarówno podczas sesji narzeczeńskiej, jak i w dniu ślubu oraz pleneru, współpraca ze Sławkiem to była czysta przyjemność, a efektem są przepiękne zdjęcia. Działa niepostrzeżenie wychwytując wspaniałe momenty, które stanowią cudowną pamiątkę na całe życie. Gorąco polecam!!!! ☺️

Ania + Dawid
Wybór fotografa na ślub był dla nas najważniejszą kwestią (zaraz po sukni ślubnej). Padło na Sławka w zasadzie po obejrzeniu reportaży z dwóch wesel znajomych. Mieliśmy okazję skorzystać z pełnej oferty, zarówno sesja narzeczeńska, ślub jak i plener potwierdziły słuszność wyboru. Sławek dopasowuje styl pracy do sytuacji: podczas sesji jest luźno i jednocześnie naturalnie. Podczas kluczowych sytuacji na ślubie i przygotowaniach staje się niewidzialny i pracuje bardzo dyskretnie służąc jednocześnie dobrymi wskazówkami w celu wypracowania jak najlepszego materiału. Zaufaliśmy również Sławkowi w wyborze miejsca plenerowego co okazało się strzałem w 10. Oprócz bezpośredniej współpracy cały czas mogliśmy liczyć na dobry kontakt i obsługę po weselu. Obróbka materiału nie trwala dłużej niż miesiąc. Dziś, pół roku po ślubie jesteśmy wciąż pod wrażeniem wykonanych zdjęć i wydanego albumu. Miło wspominamy również obie sesje jak i sam dzień ślubu w którym mogliśmy liczyć na Sławka sugestie w każdej chwili. Z pełną satysfakcją polecamy Sławka każdemu, kto chce uwiecznić swoje najważniejsze chwile w życiu w wyjątkowy sposób!

Gabriela + Mateusz
Wybór Sławka to strzał w dziesiątkę! Urzekł nas swoim profesjonalizmem i podejściem do klienta. Zdjęcia wykonane przez Sławka są niepowtarzalne. Bardzo cieszymy się, że to właśnie jemu zaufaliśmy. Współpraca z nim to sama przyjemność. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i polecamy gorąco każdemu!

Jusyna + Konrad
Wybór Sławka jako naszego fotografa Ślubnego to jeden z najlepszych jaki mogliśmy podjąć ! Profesjonalizm, to jego drugie imię. Przede wszystkim rewelacyjny kontakt. Sławek potrafi słuchać i sam ma głowę pełną pomysłów, aby każdy detal, każda chwila została uchwycona na zdjęciach ! Sławek tworzy historię. Historię, która doprowadza do łez wzruszeń ! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, oglądając nasze zdjęcia ślubne czujemy się jakby to było wczoraj. Każdego gościa mamy na zdjęciach – nikt nie został pominięty, każdy jest ważny :-) Byliśmy w kontakcie ze Sławkiem praktycznie cały czas przed weselem w sprawach organizacyjnych, zawsze miał dla nas chwilę na rozmowę oraz na spotkanie. Zawsze uśmiechnięty, pozytywny, sympatyczny człowiek !! Życzę każdemu tak pięknych zdjęć jakie my mamy i spotykania na swojej drodze takich ludzi jak Sławek :-). Postawiliśmy na jakość i na piękno – lepiej nie mogliśmy trafić. Rodzina, znajomi i przyjaciele są zachwyceni profesjonalnymi, wyraźnymi zdjęciami i przepiękną foto książką, którą Sławek zaprojektował. Sesja plenerowa to był cudownie spędzony czas, bez krępacji, czuliśmy się swobodnie. Piękne i romantyczne zdjęcia zawisły w naszym salonie, ale to zapewne nie będzie koniec :-) Czas oczekiwania na zdjęcia przerósł nasze oczekiwania – bardzo szybko dostaliśmy gotowy materiał. Mam nadzieję, że współpraca ze Sławkiem jako fotografem nie była jednorazowa, liczę na to, że może jeszcze jakaś sesja w naszym życiu się wydarzy. Jedyne czego żałujemy – to tego, że nie zdecydowaliśmy się na sesję narzeczeńską, którą Sławek też ma w swojej ofercie. Podsumowując, z całego serca polecamy usługi fotograficzne i współpracę ze Sławkiem ! Na prawdę warto. Jeżeli komuś zależy na estetyce, profesjonalizmie, zaufaniu i pięknych zdjęciach – to tylko Sławek :-)

SCHOWAJ MENU