FOTOGRAF NA CHRZEST TARNÓW – ZDJĘCIA CHRZTU ŚWIĘTEGO TARNÓW

Fotograf na Chrzest Tarnów

Dobrze trafiliście! Zajmuję się nie tylko fotografowaniem ślubów, ale z powodzeniem i w dobrym guście sfotografuję Chrzest Święty lub jak kto woli Chrzty Święte.

Jak wygląda fotografowanie Chrztu Świętego:

Ponieważ każde zlecenie jest inne, nie posiadam standardowej oferty na fotografowanie Chrztu Świętego. Poniżej opiszę jednak zakres, jaki mogę dla Was wykonać fotografując uroczystość Chrztu Świętego. Dzięki temu będziecie mieli odpowiednią wiedzę dotyczącą tego jak pracuje fotograf podczas takiej uroczystości.

Sesja portretowa po uroczystości Chrztu Świętego w kościele?

Jasne, po zakończonej Mszy możemy udać się pod ołtarz lub chrzcielnicę, gdzie wykonam zdjęcie grupowe gości, a jeśli tylko będziecie mieli ochotę i czas to możemy zrobić krótką sesję portretową. Ów sesja może na przykład wyglądać tak, że rodzice trzymają pociechę na rękach, a zaproszeni goście podchodzą do wspólnego zdjęcia.

Z

Zaglądnijcie do galerii poniżej.

Zamieściłem tam moje ulubione zdjęcia, które wykonałem podczas naszych spotkań.

Album z uroczystości Chrztu Świętego.

Żadne zdjęcie nie prezentuje się tak dobrze jak oddane i pokazane w profesjonalnym albumie. Dziś w dobie aparatów cyfrowych coraz mniej zdjęć oglądamy. Często robimy zdjęcia,  jednak w ogromnych ilością lądują one na dyskach komputera. Po pewnym czasie zapominamy o nich. Album to pamiątka rodzinna, która poprzez swój niebanalny desing świetnie prezentuje się na półce pośród książek czy w towarzystwie innych albumów. Do albumu możemy szybko sięgnąć i przypomnieć sobie,  a zarazem powspominać te piękne chwile, które minęły.

Odpowiednio zaprojektowany album przedstawi nie tylko same zdjęcia z Chrztu, ale i też wspólnie spędzone chwile na przygotowaniach, wspomnianej sesji portretowej rodziców oraz przyjęcia z zapewne wyjątkowym tortem.

Tak właśnie może wyglądać reportaż z Chrztu Świętego oraz zdjęcia z Chrztu Świętego.
Oczywiście, jak już wspomniałem powyżej, zakres moich usługi może być inny w zależności od tego czego oczekujecie podczas fotografowania Chrztu.
Pomocnym będzie poniższy formularz kontaktowy: możecie w nim zapytać o ofertę oraz napisać jakich usługi oczekujecie.

SCHOWAJ MENU