SESJA RODZINNA| FOTOGRAFIA RODZINNA| SESJA RODZINNA W PLENERZE
S

Sesja rodzinna Tarnów

Rodzinna sesja zdjęciowa, czyli dlaczego warto ją wykonać?

Żyjemy w świecie obrazu, o czym świadczy chociażby popularność Instagrama i innych social mediów, gdzie publikujemy na co dzień nasze zdjęcia. Niektórym trudno wyobrazić sobie tydzień bez uwiecznienia swoich, dzieci, zakupów, czy selfie z przyjaciółmi. W związku z tym, niemal zawsze mamy pod ręką apart, telefon, a nawet Instaxa! Tu rodzi się pytanie: skoro tak często wykonujemy zdjęcia, to po co nam rodzinna sesja zdjęciowa wykonana u profesjonalnego fotografa? Otóż odpowiedź jest prosta – ze względu na jakość i perfekcyjne kadry! Sesje rodzinne to też dobre okazje na zgromadzenie wszystkich członków rodziny i wspólnie spędzony czas. Co więcej, dobrze wykonane zdjęcia, to wyjątkowa szansa na wydrukowanie idealnych ujęć oraz udekorowanie nimi domu, lub wręczenie oprawionych fotografii najbliższym. No i ostatnia kwestia, lecz równie dla wielu istotna, to oczywiście udostępnienie tych cudnych kadrów z sesji rodzinnej w naszych mediach społecznościowych!

Galeria zdjęć rodzinnych

Zaglądnijcie poniżej – zamieściłem tam moje ulubione zdjęcia, które wykonałem podczas naszych spotkań.


Fotografia rodzinna – jak się przygotować?

Przygotowanie do rodzinnej sesji zdjęciowej to podstawa do uzyskania wymarzonych ujęć, niczym z okładek najbardziej poczytnych gazet. Zatem od początku – możesz poszukać w Internecie inspiracji i skonsultuj je z fotografem. Następnie pod daną koncepcję dobierz ubrania, dodatki oraz zastanów się nad odpowiednim miejscem na sesje rodzinną.

Sesja rodzinna w plenerze – o czym warto pamiętać?


W przypadku zdjęć w plenerze jest kilka kwestii, które powinniśmy mieć na uwadze. Zacznijmy od najważniejszego – pogoda i światło. Zawczasu razem sprawdzimy prognozę i dopasowujemy pod nią strój wszystkich uczestników sesji rodzinnej. Pora dnia również nie jest bez znaczenia – warto uwzględnić drzemki dzieci, pory posiłków, jak i wysokość Słońca na niebie. Poza tym przy sesji rodzinnej w plenerze musimy też pamiętać o zabraniu dodatkowych ubrań, które przyda się w przypadku zabrudzenia się przez dzieci, a także jakiś przekąsek oraz zabawek dla nich. Kolejnym tematem jest wybór miejsca do fotografii rodzinnej. Ze względu na najmłodszych członków rodziny, poza własnym mieszkaniem polecam place zabaw, parki, lasy i inne lubiane przez maluchów przestrzenie..

Czy warto regularnie wykonywać sesje rodzinne ?

Jeśli robiliście rodziną sesję zdjęciową po urodzeniu dziecka, albo świąteczną sesję rodziną na Boże Narodzenie kilka lat temu to z pewnością nie macie wątpliwości, czy warto co roku korzystać z usług fotografa rodzinnego przy wykonywaniu sesji? Doskonale to rozumiem! Wiem też, że moi klienci regularnie wracają do mnie z prośbą o zrobienie kolejnej sesji rodzinnej. Często podkreślają, że fotografia rodzinna w obecności profesjonalnego fotografa to najlepsza inwestycja umożliwiająca zapis pięknych chwil, zmian zachodzących w członkach rodziny, a przy tym świetna zabawa przed obiektywem aparatu!

Fotografie rodzinną możemy wykonać spacerując po Tarnowie, zwiedzając zakątki naszej tarnowskiej starówki ale nie tylko – w okolicy Tarnowa mamy bardzo piękne sady. Każdego roku w okolicy maja pięknie kwitną na nich białe kwiaty, które są tłem na wielu moich sesjach zdjęciowy i fotografiach rodzinnych. W kwitnących jabłoniach wykonuję rodzinne, sesje ciążowe, zdjęcia portretowe, sesje narzeczeńskie i brzuszkowe. A jeśli lubicie spędzać czas na łonie przyrody to kilka km od Tarnowa mamy piękny las a w nim wspaniałe ścieżki spacerowe – idealne by wykorzystać otaczającą nas przyrodę i wykonać sesję rodzinną w lesie. Z przyjemnością zabiorę Was na wspólną przygodę na której wykonamy wspaniałe pamiątki w postaci pięknych zdjęć.

To co spróbujemy?

Bon na sesje zdjęciową tarnów

Bon na sesję zdjęciową jako prezent do wykorzystania na fotografię dziecięcą

Jeśli szukasz idealnego prezentu dla siebie lub swoich bliskich, to mam dla wspaniałą wiadomość. Możesz u mnie nabyć bon na sesje zdjęciową. Może to być sesja dziecięca, rodzinna bądź inna. Sam możesz zadecydować na jaki rodzaj sesji przeznaczysz ten voucher.
Szczegóły dotyczące bonu na sesje zdjęciową dziecięcą, rodzinną, portretową … znajdziesz w linku poniżej.


Zobacz więcej moich zdjęć na portalach społecznościowych

SCHOWAJ MENU