ZDJĘCIA RODZINNE TARNOW - FOTOGRAFIA RODZINNA

Zdjęcia rodzinne Tarnów

Zdjęcia rodzinne dla każdego mają ogromną wartość. Zazwyczaj nie doceniamy tej wartościowej fotografii rodzinnej w wirze pędzącego świata. Posiadamy smartfony, które pozwalają na zrobienie tysiąca zdjęć swoim pociechom jednak często o dobrej jakości tych zdjęć, odpowiednim kadrowaniu czy uchwyceniu odpowiedniej emocji na zdjęciu możemy zapomnieć.

Ważnym elementem w fotografii rodzinnej, na który można zwrócić uwagę jest fakt, że rodzić fotografujący dzieci pełno klatkowym aparatem, telefonem nie jest w stanie pojawić się w kadrze na zdjęciu. I czy oby na pewno o taką fotografie rodzinną, lub zdjęcia rodzinne nam chodzi ?
Oczywiście, że nie. Zdjęcia mają niesamowitą wartość, jeśli pojawiamy się na nich z całą rodziną pełni uśmiechu i wzajemnego szczęścia.

Zdjęcia rodzinne można podzielić na:

sesje rodzinne w tym zdjęcia rodzinne life style w domowym zaciszu,
sesje w plenerze,
sesje brzuszkowe lub jak kto woli fotografie ciążową
– zdjęcia rodzinne z okazji urodzin pierwszych, drugich i kolejnych,
zdjęcia z chrztu świętego

Okazji jest wiele pamiętajcie, że warto korzystać z każdej!

G

Galeria zdjęć rodzinnych

Zaglądnijcie do niej - zamieściłem tam moje ulubione zdjęcia, które wykonałem podczas naszych spotkań.

A jeśli nie wiesz jak wyglądają zdjęcia rodzinne, jak się do tego przygotować i czy potrzebne jest jakiekolwiek przygotowanie do zdjęć rodzinnych to koniecznie zaglądnij do linka poniżej. Napisałem dla Ciebie krótki poradnik, który odpowie na wiele pytań.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI RODZINNEJ - PORADNIK
G

Galeria zdjęć rodzinnych z sesji ciążowych

Zaglądnijcie do niej - zamieściłem tam moje ulubione zdjęcia, które wykonałem podczas naszych spotkań.

Zdjęcia na pierwsze urodziny

To bardzo ważny dzień przedstawiający fotografię rodzinna. Uwierzcie mi będziecie sięgali do tych zdjęć bardzo często. Na pierwsze urodziny zazwyczaj zapraszamy pradziadów, dziadów, rodzeństwo, kuzynostwo osoby nam bliskie. dlatego oglądając po latach zdjęcia w albumach będziecie wracać wspomnieniami do tych pięknych chwil.

G

Galeria zdjęć rodzinnych wykonanych podczas urodzin.

Zaglądnijcie do niej - zamieściłem tam moje ulubione zdjęcia, które wykonałem podczas naszych spotkań.

BON PODARUNKOWY NA SESJE FOTOGRAFICZNĄ

Jeśli szukasz prezentu dla siebie lub swoich bliskich to świetnie trafiłeś. Zaproszenie na sesję rodzinną w postaci bonu podarunkowego to idealny prezent. Zrób sobie lub swoim bliskim prezent w postaci pięknych zdjęć, który będzie pamiątką na długie lata.

Kliknij w link poniżej aby uzyskać dodatkowe informację.

Zaproszenie na sesję zdjęciową w postaci bonu podarunkowego

Zdjęcia na płótnie

Mając zdjęcia rodzinne możemy zamieścić je na ścianie komodzie czy kominku. A jeśli chcemy zastosować duży format i powiesić zdjęcie na ścianie z pomocą przyjdzie nam wydruk zdjęcia na płótnie. Zdjęcia na płótnie rewelacyjnie sprawdzają się do powieszenia na ścianie. Możemy zastosować bardzo duży rozmiar wydruku, oprawa takiego wydruku jest w drewnianej ramie przez co zawieszone zdjęcia na płótnie stwarzają rewelacyjny wygląd 3D.

Albumy na Twoje zdjęcia rodzinne

Dobre zdjęcia rodzinne zasługują na najlepszą oprawę. Niezależnie od tego jakie robimy zdjęcia czy są to zdjęcia z sesji rodzinne, zdjęcia brzuszkowe czy sesji ciążowej lub noworodkowej warto oprawić je w należytą oprawę. Jeśli chcemy zebrać historię zapamiętaną podczas sesji to najodpowiedniejszy będzie do tego album. Zmieszczą się tam wszystkie zdjęcia, które dostaniecie od fotografa.

Tak właśnie mogą wyglądać Wasze zdjęcia rodzinne. Niezależnie od tego czy zaprosicie mnie do współpracy na sesje rodziną, sesje noworodkową, sesje brzuszkową, ciążową, zdjęcia na urodziny pierwsze, piąte czy dziesiąte to chciałbym pokazać Was i Waszych bliskich w luźnym stylu bez zbędnego i sztywnego pozowania. Fotografując lubię wtopić się w tłum i być niewidzialnym aby nie stresować nikogo swoją obecnością, przez co zdjęcia są naturalne, niepozowane pokazujące emocje.

Jeśli zainteresowałem Was moimi zdjęciami rodzinnymi, proszę napisz do mnie.
Pomocnym będzie poniższy formularz kontaktowy - możecie w nim zapytać o ofertę oraz napisać jakich usługi oczekujecie.

Do zobaczenia na Waszej sesji rodzinnej!

SCHOWAJ MENU