SESJA BRZUSZKOWA TARNÓW | FOTOGRAFIA BRZUSZKOWA TARNÓW

S

Sesja Brzuszkowa – dlaczego warto ją wykonać.

Sesja Brzuszkowa – wyczekiwanie na narodziny dziecka to jeden z najpiękniejszych okresów planowania rodziny. Przygotowujemy się do rodzicielstwa, bycia odpowiedzialnym za drugiego człowieka. Jako rodzice czekamy z niecierpliwością na narodziny ukochanego dziecka.

Przed narodzinami zbiera się nam spora lista rzeczy do zrobienia, które w przyszłości ułatwią nam  funkcjonowanie w nowym środowisku w powiększonym składzie :)

Jedną z przyjemniejszych atrakcji jaką mogą sobie zafundować przyszli rodzice jest sesja ciążowa.
Pozwoli ona oderwać się od codzienności, jeszcze bardziej zbliżyć się do siebie a co najważniejsze uwiecznić okres wyczekiwania i przygotowania się do macierzyństwa.

Kiedy Warto wykonać sesje brzuszkową.

Na pewno warto wykonać sesję ciążową wtedy, kiedy kobieta jest w ciąży :) hehe. A tak na poważnie przez cały okres ciąży możemy ją wykonać, jednak najfajniejsze efekty są pomiędzy 7 a 8 miesiącem. Wtedy brzuszek nabiera pięknych kształtów emanując kobiece piękno. Kobieta w tym okresie swobodnie bez skrępowanych ruchów i ograniczeń może się poruszać, czy też usiąść aby przybrać odpowiednią pozę.

sesja ciążowa Tarnów zdjęcia w ciąży fotografia rodzinna tarnów sesja ciążowa

Gdzie warto wykonać sesje ciążową.

Najlepiej wykonać sesję ciążową w miejscu w którym dobrze się czujecie na pewno w ciszy i z dala od miejskiego zgiełku. Zadbajmy o trochę prywatności dla samych siebie.  Warto wybrać takie miejsce z którym macie pozytywne wspomnienia może to być:

– sesja ciążowa w lesie,
– sesja ciążowa nad jeziorem,
– sesja ciążowa o zachodzie słońca,
– sesja ciążowa w domu ( lifestyle)
sesja ciążowa w sadzie z jabłoniami
sesja ciążowa Tarnów
– sesja ciążowa Kraków

Jak widzicie miejsce nie jest aż tak ważne, da się wszędzie. Istotne dla fotografa (bo da mnie nawet bardzo) są relacje między ludzkie. To one tworzą niesamowity klimat podczas sesji. Pamiętajmy o tym, że miejsce na sesje ciążową jest tylko „przestrzenią”. Tło jest tłem i nie powinno być ważniejsze od Was. To wy jako przyszli rodzice podczas sesji ciążowej tworzycie główny trzon na którym fotograf powinien się skupić fotografując kobiece piękno, emocje, uśmiech, radość, wzajemną miłość do siebie.

sesja ciążowa w sadzie z jabłoniami sesja ciążowa sesja ciążowa w lesie fotografia rodzinna Tarnów

Co warto włożyć na sesje ciążową ?

Na pewno warto założyć garderobę, która w subtelny sposób pokaże zaokrąglenie brzuszka. Przede wszystkim pamiętajcie o wygodzie i swobodzie w poruszaniu się. Nic nie szkodzi na przeszkodzie abyście zabrali ze sobą kilka stylizacji. Mogą to być klasyczne dżinsy, stylizowana suknia czy też luźne i wygodne spodnie dresowe. Pamiętajcie o czym pisałem wyżej – to relacje między wami są najważniejsze !

sesja ciążowa Tarnów

Kogo możemy zabrać wykonując sesję ciążową:

To częste pytanie z którym spotykam się jako fotograf. Dla mnie sesja ciążowa to nie tylko portrety przyszłej mamy i jej brzuszka czy też malutkich ubranek.
Szczerze i serdecznie zachęcam do tego aby oprócz pięknych ciepłych portretów kobiecych, wykonać zdjęcia z ojcem dziecka czy też już z dzieckiem lub dziećmi, które macie robiąc sesje rodzinno – ciążową. Chciałbym na zdjęciach pokazać Wasze relacje rodzinne.  Bez zbędnego stresu i pozowania. Wiem, że nie wszyscy czuja się dobrze przed obiektywem, dlatego mam swoje sposoby aby osoby, które pierwszy raz stoją przed moim aparatem nie czuły się obco i nieswojo. Pamiętajmy o tym, że sesja z brzuszkiem ma być okresem radości, wyczekiwania dlatego nie może być sztywno !

jak się ubrać na sesje ciążową sesja ciążowa Tarnów zdjęcia w ciąży

Ile kosztuje sesja ciążowa:

Nie jest to koszt, który Was odstraszy. Jest on uzależniony od czasu wykonania sesji ciążowej, miejsca wykonania sesji ciążowej oraz ilości zdjęć jakie potrzebujecie.  Standardowo wykonując sesję ciążową lub rodzinną staram się stworzyć krótką historię z naszego wspólnego pobytu. Jest to minimum 50 starannie wybranych zdjęć z całego materiału który wykonam. Następnie odpowiednio układam materiał i dokonuje obróbki graficznej.
Jeśli chcesz poznać dokładną wycenę sesji ciążowej, proszę wypełnij formularz zamieszczony u mnie na stronie pytając o sesje ciążową lub rodzinną a na pewno odezwę się z wyceną w przeciągu kilku godzin.

sesja ciążowa w lesie sesja rodzinna w lesie zdjęcia ciążowe o zachodzie słońca sesja ciążowa w sadzie z jabłoniami fotografia rodzinna Tarnów zdjęcia w sadzie Tarnów

Bon na sesje zdjęciową tarnów

Bon na sesję brzuszkową jako prezent do wykorzystania na fotografię dziecięcą

Jeśli szukasz idealnego prezentu dla siebie to mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość. Możesz u mnie nabyć bon na sesje brzuszkową. Może to być sesja indywidualna portretowa, z partnerem lub rodzinna z partnerem i dziećmi. Sama możesz zdecydować na jaki rodzaj sesji przeznaczysz ten voucher.
Szczegóły dotyczące bonu na sesje zdjęciową dziecięcą, rodzinną, portretową … znajdziesz w linku poniżej.


Moje zdjęcia możesz przeglądnąć również na social mediach

SCHOWAJ MENU