S

Sesja ciążowa Tarnów

Sesja ciążowa Tarnów potocznie przez przyszłe mamy zwana sesją brzuszkową staje się dość popularna w ostatnich latach. Kobiety sięgają po smartfony i robią sobie selfie z brzuszkiem. Jednak nikt nie zrobi tego lepiej niż doświadczony fotograf. Wykorzystanie odpowiedniego światła, umiejętna praca nad stworzeniem niebanalnego kadru, wykorzystanie potencjału obecnych aparatów daje nam o niebo lepsze efekty niż zdjęcie zrobione z ręki własnym smartfonem.
Odpowiednia obróbka graficzna sprawi, że zdjęcia będą cieszyły się powodzeniem nie tylko wisząc na ścianie ze zdjęciami u przyszłych rodziców ale też mogą być pięknym prezentem dla dziadków.

Na taką właśnie sesje ciążową lub jak kto woli sesje rodzinną – zdecydowała się Aleksandra i Michał. To świetni i uśmiechnięci ludzie z dużą dawką pozytywnej energii i nieziemskim poczuciem humoru. Miałem okazje ich bliżej poznać fotografując ślub na którym powiedzieli sobie TAK oraz Wspaniałe Wesele Biała Przystań.

Miejsce na sesję ciążową w Tarnowie

Sesje ciążową wykonaliśmy w urokliwych zakątkach jednej z dzielnic Tarnowa. Postawiliśmy na naturalność, zieleń i przyrodę w tle.

Efekty naszej wspólnej sesji ciążowej możecie zobaczyć przeglądając poniższe zdjęcia.

A jeśli jesteś Ciekawa dlaczego Warto wykonać sesję ciążową, gdzie i kiedy warto wykonać sesję ciążową, jaką garderobę z szafy warto zabrać na sesje ciążową – na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w krótkim wpisie dotyczącym sesji ciążowej – serdecznie zapraszam – miłej lektury.

Sesja ciążowa Tarnów sesja brzuszkowa tarnów zdjęcia rodzinne w lesie sesja ciążowa Tarnów fotograf rodzinny Tarnów zdjęcia rodzinne Tarnów Sesja ciążowa Tarnów sesja brzuszkowa Tarnów fotografia rodzinna na tle przyrody Sesja ciążowa Tarnów Sesja ciążowa w Tarnowie zdjęcia brzuszkowe tarnów zdjęcia brzuszkowe Tarnów sesja portretowa brzuszkowa Tarnów zdjęcia brzuszkowe w kukurydzy

SCHOWAJ MENU