D

Dekoracje weselne

W dniu ślubu Aleksandry i Michała miałem ogromną przyjemność towarzyszyć Pannie Młodej już od samego poranka, czyli od momentu, gdy w studio urody powstała urocza fryzura z wiankiem wplecionym we włosy i perfekcyjny makijaż. O urodę Panny Młodej zadbała sama Klaudia Klos – Mistrzyni Polski i Świata w makijażu profesjonalnym! Nic wiec dziwnego, że pozytywne emocje i ekscytacja towarzysząca przygotowaniom do ślubu udzielały się każdemu. Bacznie przyglądałem się też wszystkim szczegółom, ponieważ Para Młoda zadbała o liczne ślubne detale, dzięki którym dzień już od samego rana nabrał wyjątkowego charakteru.

Autentyczne emocje

Eleganckiej ceremonii ślubnej, która obyła się w Bazylice Katedralnej Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Tarnowie, towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda i mnóstwo pozytywnych emocji. Panna Młoda zachwyciła gości wspaniałą suknią ślubną z salonu Miss Cherie i długim, iście królewskim welonem. Na twarzach Aleksandry i Michała można było dostrzec zarówno radość i ekscytację, jak i powagę, choć prawdziwa euforia pojawiła się dopiero po wyjściu z kościoła. Tak silne emocje towarzyszyły także ich bliskim – Goście promieniowali radością, ale oprócz szczerych uśmiechów pojawiły się także łzy wzruszenia.

Wesele Biała Przystań

Na zabawę weselną wszyscy udali się do Białej Przystani. Mogę śmiało napisać, że Biała Przystań to jedno z lepszych miejsc na organizację wesela w okolicach Tarnowa. Elegancka sala i otoczenie stanowiły piękne tło do wspaniałego przyjęcia. Nie zabrakło też oryginalnych dekoracji weselnych i fantastycznych niespodzianek. Goście robili pamiątkowe zdjęcia z zabawnymi foto gadżetami, mogli się wpisać do księgi gości, a także mogli pozować na tle świecących liter, które mają w sobie coś absolutnie niezwykłego. Nowożeńcy zadbali, by przyjęcie obfitowało w liczne atrakcje, przez co było ciekawie i wesoło, a goście bawili się do białego rana.

Dekoracje na ślubie

Aleksandra i Michał organizując ślub postawili na świeże, naturalne dekoracje, które świetnie współgrały z wiosenną aurą. Mnóstwo zielonych roślin, pięknie kontrastujących z bielą sali, upominki dla gości w rustykalnych słoiczkach, świece oraz oświetlenie w stylu retro, to tylko niektóre przykłady detali stanowiących oprawę przyjęcia. Całość wyglądała świeżo, wyraziście, ale przy tym subtelnie. Dzięki temu było klimatycznie, a wesele nabrało wyjątkowego charakteru.

Na wspaniałym weselu Aleksandry i Michała nie zabrakło też, doskonałej muzyki, którą zapewnili Robgorskydj wraz Katarzyną Kołodziej Kejt . Jednak to co było najważniejsze to szczere emocje, gorące uczucia i radosny nastrój. Każdemu udzielało się szczęście Młodych. I właśnie tę pozytywną energię starałem się uchwycić na zdjęciach. Mam nadzieję, że oglądając przygotowany reportaż ślubny także i Wam udzieli się magia chwili.

Miłego oglądania !

wianek we włosach na ślub klaudia kłos mejkup klaudia kłos klaudia kłos mejkup fotografia ślubna tarnów Sławek Stelmach dodatki na ślub tarnów dekoracje na ślub tarnów detale ślubne tarnów fotografia ślubna tarnów ślub w Tarnowie suknia ślubna Miss Cherie biżuteria na ślub tarnów suknia ślubna Miss Cherie welona na ślub tarnów przygotowania na ślub tarnów Panna młoda Tarnów emocje na ślubie tarnów Bazylika katedralna Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Tarnowie Katarzyna Kejt Kołodziej na ślubie ślub w Katedrze w Tarnowie Bazylika katedralna Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Tarnowie Bazylika katedralna Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Tarnowie Bazylika katedralna Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Tarnowie Ks. Bartłomiej ślub w Katedrze Tarnów Bazylika katedralna Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Tarnowie Bazylika katedralna Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Tarnowie organy katedra Tarnów ceremonia zaślubin Katedra Tarnów katerda Tarnów ślub architektura Katedra Tarnów Bazylika katedralna Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Tarnowie emocje na ślubie Tarnów pocałunek wesele biała przystań napis love na ślub tarnów biała przystań wesele biała przystań przyjazd gości dekoracje biała przystań biała przystań fotografia ślubna tarnów dekoracje rustykalne tarnów biała przystań zdjęcia wesele biała przystań napis love tarnów pierwszy taniec biała przystań biała przystań taniec weselny biała przystań zdjęcia wesele biała przystań przyjęcie weselne biała przystań biała przystań dj na weselu napis drewniany na weselu biała przystań fotograf na ślub tarnów fotograf na ślub tarnów fotograf na ślub tarnów Sławek Stelmach fotograf na ślub Tarnów tort weselny tarnów tort weselny biała przystań Sławek Stelmach fotograf na ślub Tarnów dj robgorski tarnów Sławek Stelmach fotograf na ślub Tarnów Sławek Stelmach fotograf na ślub Tarnów Sławek Stelmach fotograf na ślub Tarnów Sławek Stelmach fotograf na ślub Tarnów Sławek Stelmach fotograf na ślub Tarnów Sławek Stelmach fotograf na ślub Tarnów napis love na ślubie tarnów dekoracja światłem napis love biała przystań fotografia ślubna Tarnów Sławek Stelmach

A jeśli podobają się Wam moje zdjęcia zapraszam równie na inne moje historię ślubne  Wesele w plenerze Imperial Wedding  A jeśli chcecie zadać mi jakieś pytanie lub zapytać o wolny termin na ślub lub sesje plenerową to zapraszam do kontaktu.

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz

SCHOWAJ MENU