W

Wesele w plenerze – Imperial Wedding

Tym razem To Ilona i Michał, są bohaterami tej ślubnej historii zdjęciowej. Postawili na fenomenalne połączenie uroku klasycznej ceremonii ślubnej, odbywającej się w majestatycznej, niezwykle pięknej świątyni z nowoczesnym, a przy tym eleganckim weselem pod namiotem w plenerze. Zarówno kościół, jak i namiot weselny oraz jego otoczenie, były fantastycznym tłem do ślubnych fotografii. Tym bardziej, że wesele w plenerze odbyło się w samym sercu starego parku, z zabytkowym Dworem z XIX wieku w tle!

Przyjęcie weselne w ogrodzie

Wesele w plenerze w pełnym bujnej roślinności otoczeniu, w stylowym namiocie to połączenie komfortu perfekcyjnie zorganizowanej sali weselnej z magią otoczenia. Takie miejsce pozwala celebrować wyjątkową uroczystość z dala od miejskiego zgiełku, w ciszy i w intymnej atmosferze. Powstaje wręcz nierealne odczucie, że na świecie jest tylko Para Młoda i jej wspaniali Goście. Fotografowanie zarówno ślubów, jak i wesel w plenerze, to także dla mnie, jako fotografa, ogromna przyjemność. Wszystko dlatego, że za każdym razem mam do czynienia z innym otoczeniem. Otoczeniem w którym można poszukać ciekawej perspektywy lub interesujących detali. Zmienia się też oświetlenie. Można więc robić zdjęcia zarówno w blasku dnia, a po zmroku wykorzystać sztuczne oświetlenie z różnymi efektami w tle.

Organizacja ślubu w plenerze

W trakcie swojej pracy wielokrotnie miałem przyjemność uczestniczyć w ślubach i weselach zorganizowanych w plenerze. Za każdym razem jest to wydarzenie niezwykłe i oryginalne, będące fantastyczną alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań. Organizacje poniższej historii ślubnej zajęła się wspaniała ekipa z firmy Imperial Wedding, zapewniając kompleksową obsługę przyjęcia. Organizując wesele w takim miejscu Młoda Para nie musi się martwić o dekoracje, nakrycia stołów, menu, catering czy koordynację działań. Daje to ogromny komfort w dniu ślubu i pozwala nowożeńcom skupić się na wspaniałej zabawie.

Eleganckie przyjęcie weselne pod namiotem

Przyjęcie weselne pod namiotem nie ustępuje w niczym tradycyjnej sali ślubnej. Wzrok przykuwają piękne dekoracje – kryształowe żyrandole, stylowe świeczniki, żywe kwiaty, eleganckie nakrycia stołów, a wszystko to na bajecznym tle bujnej, żywej zieleni. Dla każdego uczestnictwo w takim przyjęciu weselnym jest niezwykłym przeżyciem i prawdziwą przyjemnością.

Klaudia Klos Make-up artist Klaudia Klos makijaż ślubny buty na ślub buty na ślub Tarnów suknia ślubna Tarnów auto na ślub tarnów auto do ślubu otfinów wystrój kościoła na ślub bukiet na wesele tarnów zdjęcia reportażowe ze ślubu tarnów otfinów kościół przysięga ślubna kościół w otfinowie ceremonia zaślubin fotograf tarnów emocje na ślubie tarnów emocje na ślubie tarnów kościół w otfinowie dekoracje na wesele Tarnów wyjątkowy bukiet tarnów Wesele w plenerze - Imperial Wedding Wesele w plenerze - Imperial Wedding Imperial Wedding wesele pierwszy taniec ślub w namiocie pierwszy taniec wesele pod namiotem Wesele w plenerze – Imperial Wedding Imperial Wedding Tarnów Wesele w plenerze – Imperial Wedding Przyjęcie weselne w ogrodzie Organizacja ślubu w plenerze Organizacja ślubu w plenerze Organizacja ślubu w plenerze tarnów Organizacja ślubu w plenerze tarnów przyjęcie weselne pod namiotem krojenie tortu weselnego tort weselny - namiot na wesele namiot na wesele tarnów przyjęcie weselne pod namiotem tarnów wesele pod namiotem przyjęcie weselne pod namiotem przyjęcie weselne pod namiotem Wesele w plenerze – Imperial Wedding Wesele w plenerze – Imperial Wedding Imperial Wedding wesele w plenerze Imperial Wedding wesele w plenerze Imperial Wedding wesele w plenerze Imperial Wedding wesele w plenerze Imperial Wedding wesele w plenerze Imperial Wedding wesele w plenerze Imperial Wedding wesele tarnów namiot na wesele tarnów

A jeśli podobają się Wam moje zdjęcia zapraszam równie na inne moje historię ślubne Klimatyczne wesele Dwór w Tomaszowicach. A jeśli chcecie zadać mi jakieś pytanie lub zapytać o wolny termin na ślub lub sesje plenerową to zapraszam do kontaktu.

Contact Block Decorative Icon

Zapytaj o termin Twojego ślubu

Z

Umów się na spotkanie przy kawie już teraz

tel. 608389938
fotografia@slawekstelmach.pl


SCHOWAJ MENU