Ślub w plenerze Brzesko

Ślub w plenerze Brzesko. Piękny Pałac Goetz i otaczający go park stały się miejscem, w którym Młoda Para – Natalia i Bogdan w obecności rodziny i przyjaciół przysięgli sobie wieczną miłość. Było niezwykle przyjemnie brać udział w tym wydarzeniu, ponieważ już samo miejsce emanowało urokiem i ponadczasową elegancją, a Para promieniała radością.

Przygotowania we wnętrzach Pałacu Goetz

Wszystkie przygotowania do uroczystości odbywały się w pałacowych wnętrzach. Stylowe meble, kryształowe żyrandole, obrazy czy też rzeźby stanowiły dla nich niezwykle piękne tło. Nic dziwnego, ponieważ po gruntownej renowacji, Pałac Goetz zachwyca, tak samo jak za czasów swojej świetności.

Elegancki ślub plenerowy i wytworne wesele w pałacu Goetz Brzesko

Ślub w plenerze Brzesko. Para Młoda postawiła na plenerowy ślub. Na szczęście pogoda dopisała i w pięknych okolicznościach przyrody odbyła się wspaniała ceremonia. Można się było bez końca zachwycać pięknymi strojami i dekoracjami ślubnymi, a także kwiatowymi kompozycjami, które fenomenalnie kontrastowały z intensywną zielenią otoczenia.

Pałacowy ogród otoczony dębami, klonami, bukami i innymi starymi drzewami stworzył kameralną atmosferę i dał poczucie, że cały świat zewnętrzny przestaje na chwilę istnieć. Była tylko Młoda Para, ich bliscy i miłość unosząca się w powietrzu.

Samo wesele odbyło się we wnętrzach Pałacu Goetz. Pałacowy wystrój sprawiał, że było to przyjęcie wyjątkowo wytworne. Dlatego też nie trudno było zauważyć zachwyt w oczach gości weselnych. Na przyjęciu nie zabrakło aromatycznych potraw i deserów. Z kolei do tańca wszystkich uczestników zabawy weselnej  porywała energetyczna muzyka. Profesjonalny zespół weselny Price Tag  zapewnił naprawdę świetną oprawę muzyczną. Duży repertuar, żeński i męski wokal, liczne instrumenty i efektowne prowadzenie zabawy sprawiły, że bawili się wszyscy bez względu na wiek czy gust muzyczny.

Międzynarodowe wesele w Pałacu Goetz

Choć Panna Młoda pochodzi z Małopolski, a Pan Młody z Kaszub, to ich wesele nabrało międzynarodowego charakteru. Wszystko za sprawą przyjaciół Pary Młodej, którzy na ten ważny dla Natalii i Bogdana dzień przyjechali aż zza granicy by móc uczestniczyć na ślubie plenerowym i przyjęciu weselnym. Jak się okazało, wśród gości było wiele osób, które przybyły między innymi z Wielkiej Brytanii, z Włoch czy też z Grecji!

Niewątpliwie ze względu na międzynarodową mieszankę gości, Parze Młodej zależało na ślubie w plenerze i weselu, które harmonijnie połączą w sobie europejski styl i polskie tradycje. Wystarczyło spojrzeć na roześmiane twarze gości, aby przekonać się, że to się udało. Śmiało można powiedzieć, że byli oni zachwyceni zarówno uroczystością, jak i zabawą weselną.

Dekoracja Światłem w Pałacu Goetz

Natalia i Bogdan organizując swój  ślub plenerowy w Brzesku zdecydowali się na coraz popularniejsze wykorzystywanie światła do dekoracji sali weselnej. Była to doskonała decyzja, ponieważ profesjonalne oświetlenie podkreśliło wspaniałą architekturę pałacowych wnętrz, a także rozmaite detale i dekoracje. W ten sposób dodano jeszcze większego splendoru i tak już eleganckiemu miejscu. Oprawa świetlna nadała też niepowtarzalnego charakteru przyjęciu. Każda taka aranżacja jest przygotowywana indywidualnie i zawsze fenomenalnie współgra z dekoracją sali.

Z pewnością reportaż ze ślubu Natalii i Bogdana może stać się inspiracją dla przyszłych młodych par.

Pałac Goetz idealne miejsce na ślub plenerowy oraz wspaniałe wesele

Ślub w plenerze Brzesko Ślub w plenerze Brzesko Ślub w plenerze Brzesko Ślub w plenerze Brzesko - pałac Goetz Ślub w plenerze Brzesko - wesele w ogrodzie Ślub w plenerze Brzesko - pałac Goetz usc brzesko Ślub w plenerze Brzesko pałac goetz brzesko ślub plenerowy brzesko przyjęcie weselne brzesko pałac goetz brzesko wnetrza pałącu goetz fotograf na ślub brzesko pałac Goetz fotograf na ślub brzesko pałac Goetz chill goetz brzesko Ślub w plenerze Brzesko - Pałac Goetz słodkości na ślubie pałac goetz brzesko oświetlenie pałac goetz pierwszy taniec w pałacu goetz pierwszy taniec w pałacu goetz pałac goetz przyjęcie weselne zdjęcia ślubne goetz przyjęcie ślubne Goetz plener ślubny goetz toast weselny tarnów tort na wesele pałac goetz pałac goetz tort weselny SELFIE na weselu pałac goetz zdjęcia dekoracja światłem pałac goetz dekoracja światłem pałac goetz ślub brzesko pałąc goetz

A to wcale nie koniec tej fantastycznej opowieści pt. „Ślub w plenerze Brzesko – Pałac Goetz”. Jeśli chcecie zobaczyć jak przebiegała impreza after party to kliknijcie w link Dwudniaki U Kowalskiego after party wesele w Pałacu Goetz w Brzesko on zaprowadzi Was do właściwego wpisu.

SCHOWAJ MENU