Ślub w Krakowie

Witkowa Chata. Niedawno miałem okazję fotografować piękny dzień ślubu Magdaleny i Tomasza, który odbył się w Krakowie. Od samego rana udzieliła mi się niezwykła atmosfera, która towarzyszyła Narzeczonym i ich Rodzinom. Przygotowania do ślubu były pełne ekscytacji i emocji. Nie zabrakło też chwil wzruszenia. Wszystkim udzielił się też radosny nastrój spowodowany cudowną, słoneczną pogodą.

Ślub w Krakowie odbył się w Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Nowoczesne wnętrze kościoła i jego malownicze otoczenie tworzą idealne miejsce na jedną z najważniejszych uroczystości, jaką jest dla każdego ceremonia zaślubin. Jasne wnętrze kościoła, subtelne dekoracje ślubne, kolorowe witraże, piękne organy i wyjątkowy ołtarz stanowiły doskonałą oprawę ślubu i idealną bazę do stworzenia zdjęć do reportażu ślubnego. Niesamowitym uczuciem było też fotografowanie podekscytowanej Pary Młodej tuż po ślubie, która w blaskach wiosennego słońca przyjmowała od Gości gratulacje i piękne, szczere życzenia.

Przyjęcie weselne Witkowa Chata

Na przyjęcie weselne Państwo Młodzi zaprosili swoich Gości do Witkowej Chaty w Krakowie. Jest to jedna z sal weselnych w Centrum Hotelowo-Konferencyjnym Witek. Wspomniana Chata jest zbudowana z drewnianych bali i została urządzona w ciekawym folkowym stylu. Równie wspaniałe jest otoczenie – bujny ogród wraz ze stawem, altaną i innymi elementami małej architektury. Co więcej, obiekt hotelowy otaczają lasy i łąki. To idealne miejsce dla pary, która ceni sobie naturalność i prostotę oraz niewymuszoną elegancję.

Przyjęcie weselne Witkowa Chata Kraków dało mi możliwość zrobienia fantastycznych zdjęć, zarówno w sali jak i na zewnątrz.  Oczywiście najważniejszymi ich bohaterami są Młodzi Małżonkowie i ich wspaniali Goście. Prawdziwą przyjemnością było uwiecznianie mnóstwa radosnych twarzy, szczerych uśmiechów i tego wyjątkowego błysku w oku, który pojawiał się w oczach Młodej Pary i ich najbliższych. Wszyscy uczestnicy wesela byli pełni pozytywnej energii i podekscytowani licznymi atrakcjami i zabawami weselnymi.

Świetlisty taniec

Wyjątkowo widowiskowy był świetlisty taniec. Jest to tradycja, która nie jest znana we wszystkich regionach Polski – a szkoda, ponieważ taniec ten jest nastrojowy i magiczny. Pary otrzymują świece, które podczas tańca zapalają od świecy trzymanej przez Parę Młodą. W trakcie tańca zostaje przygaszone światło, a blask świec tworzy wyjątkową, romantyczną atmosferę. Podczas tańca Para Młoda symbolicznie dzieli się z Gośćmi swoją miłością, dlatego świetlisty taniec jest też nazywany tańcem miłości.

hotel polonia kraków wesele 001-mt-slub_w_krakowie 002-mt-slub_w_krakowie detal ślubny 004-mt-slub_w_krakowie 005-mt-slub_w_krakowie 006-mt-slub_w_krakowie przygotowania do ślubu kraków 008-mt-slub_w_krakowie makijaż ślubny kraków 010-mt-slub_w_krakowie dodatki ślubne 012-mt-slub_w_krakowie przygotowania ślubne fotograf na ślub w krakowie 015-mt-slub_w_krakowie błogosławieństwo przed ślubem 017-mt-slub_w_krakowie 018-mt-slub_w_krakowie ślub Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy fotograf ślubny kraków 021-mt-slub_w_krakowie ceremonia ślubna kraków 023-mt-slub_w_krakowie 024-mt-slub_w_krakowie ceremonia ślubna Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy 026-mt-slub_w_krakowie 027-mt-slub_w_krakowie 028-mt-slub_w_krakowie ślub Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy kraków ślub Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy kraków 031-mt-slub_w_krakowie 032-mt-slub_w_krakowie hotel witek kraków przyjęcie weselne 034-mt-slub_w_krakowie hotel witek wesele witkowa chata wesele hotel witek witkowa chata wesele hotel witek witkowa chata wesele 039-mt-slub_w_krakowie 040-mt-slub_w_krakowie witkowa chata przyjęcie weselne witkowa chata przyjęcie weselne 044-mt-slub_w_krakowie witkowa chata wesele 046-mt-slub_w_krakowie 047-mt-slub_w_krakowie witkowa chata witkowa chata 050-mt-slub_w_krakowie ślub witkowa chata przyjęcie weselne witkowa chata przyjęcie weselne 053-mt-slub_w_krakowie witkowa chata nietypowy ślub 055-mt-slub_w_krakowie 057-mt-slub_w_krakowie 058-mt-slub_w_krakowie 059-mt-slub_w_krakowie 060-mt-slub_w_krakowie 061-mt-slub_w_krakowie witkowa chata przyjęcie weselne 063-mt-slub_w_krakowie ślub w krakowie wesele w krakowie wesele w krakowie 067-mt-slub_w_krakowie 068-mt-slub_w_krakowie 069-mt-slub_w_krakowie wesele w krakowie witkowa chata wesele w krakowie witkowa chata witkowa chata wesele kraków witkowa chata wesele kraków witkowa chata wesele kraków świetlisty taniec 078-mt-slub_w_krakowie 079-mt-slub_w_krakowie 080-mt-slub_w_krakowie

Świetnie, że dotarliście do ostatniego ślubnego zdjęcia, kończącego mój wpis z reportażu, który odbył się w Witkowej Chacie w Modlniczce pod Krakowem. Kolejny bogaty w zdjęcia materiał z Hotelu Witek – Witkowa chata, w którym miałem możliwość realizować magiczne międzynarodowe wesele możecie zobaczyć w linku poniżej.

Serdecznie Was zapraszam.

A po więcej zdjęć z reportaży ślubnych zapraszam Was do poniższych wpisów:

Ślub w plenerze Tarnów – przyjęcie weselne Biała Przystań

Ślub w plenerze Brzesko – Pałac Goetz

Ślub w plenerze wesele na zamku w Korzkwi

A jeśli spodobały Wam się moje zdjęcia, które prezentuje na swojej stronie internetowej i chcielibyście abym Wam towarzyszył w dniu ślubu to wypełnijcie poniższy formularz kontaktowy. Podeślę szczegóły związane z moją oferta ślubną.

Contact Block Decorative Icon

Zapytaj o termin Twojego ślubu

Z

Umów się na spotkanie przy kawie już teraz

tel. 608389938
fotografia@slawekstelmach.pl


SCHOWAJ MENU