C

Ceremonia ślubna w plenerze

Ceremonia ślubna w plenerze jest uroczystością, która zawsze na długo zapada w pamięć. Decyduje o tym nie tylko niezwykła atmosfera i udzielająca się wszystkim radość, ale też piękne otoczenie. W tym wypadku Para Młoda zorganizowała ślub plenerowy w pięknym ogrodzie należącym do eleganckiego obiektu Biała Przystań.

Ślub plenerowy Tarnów

Ogromną przyjemnością było fotografowanie dwojga szczęśliwych, zakochanych w sobie ludzi i ich wspaniałych, promieniejących radością gości. Wszechobecna zieleń i subtelne dekoracje stanowiły cudowne tło. Wzrok przykuwały starannie dopracowane detale oraz prawdziwe emocje i przeżycia każdego z uczestników ceremonii. Były szczere uśmiechy, łzy wzruszenia, chwile powagi i momenty niepohamowanej radości.

Niezwykłą atmosferę wprowadził fantastyczny kwartet smyczkowy Con Affetto, podkreślając podniosły charakter wydarzenia. Ciekawym doświadczeniem było uchwycenie muzycznej ekspresji na kliszy aparatu. Bez wątpienia piękne artystki, wraz ze swoimi eleganckimi instrumentami, dodały smaczku do reportażu ślubnego.

Organizacją ślubu plenerowego w Białej Przystani zajęła się firma Białe Piwonie Weddings & Events, a efekt końcowy był olśniewający. Kameralna uroczystość miała w sobie coś magicznego i nieuchwytnego. Niesamowita była naturalność Pary Młodej i cały wachlarz emocji, który był widoczny na ich twarzach.

Przyjęcie weselne Biała Przystań

Doskonałe nastroje, piękna sala weselna, stylowe dekoracje, pyszne jedzenie i fantastyczna muzyka złożyły się na niezwykle udaną zabawę weselną. Uczestnikom przyjęcia uśmiech nie schodził z twarzy. Nie brakowało pozytywnej energii, którą z wielką przyjemnością starałem się utrwalić na zdjęciach.

Mam nadzieję, że oglądając pełen pozytywnych emocji reportaż ślubny z przygotowań, ceremonii ślubnej w plenerze i doskonałej zabawy weselnej poczujecie emocje, które towarzyszyły wszystkim tego dnia.

ślub w plenerze tarnów ślub plenerowy tarnów biała przystań tarnów dekoracje weselne tarnów biała przystań lokal weselny buty na wysokim obcasie na ślub męskie buty ślubne fotografia ślubna tarnów pan młody tarnów fotograf na ślub tarnów ślub plenerowy pilzno kwartet na ślub Tarnów skrzypce na ślub tarnów wesele w plenerze tarnów USC w plenerze tarnów ślub w plenerze tarnów ślub w plenerze biała przystań radość podczas ceremonii ślubnej kwartet smyczkowy Tarnów Con Affetto ślub w ogrodzie biała przystań ślub plenerowy sławek stelmach USC w Tarnowie w plenerze Biała przystań ślub plenerowy biała przystań przyjęcie weselne napis love na wesele przywitanie chlebem i solą tarnów Kwartet smyczkowy Conaffetto toast na weselu pierwszy tanieć weselny pierwszy taniec na wesele toast weselny toast weselny toast weselny przyjęcie weselne biała przystyań biała Przystań wesele przyjęcie weselne biała przystań napis love na wesele skrzypce na weselu tort weselny - biała przystań Tarnów biała przystań wesele dj na wesele tarnów księga pamiątkowa na wesele przyjęcie biała przystań dj na wesele tarnów biała przystań wesele dekoracje ślubne tarnów biała przystań nad ranem

 

Ceremonia zaślubin – ogród Biała Przystań
Kwartet smyczkowy Conaffetto

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz

SCHOWAJ MENU