Ślub w plenerze

Ślub w plenerze wzbudza o wiele więcej pozytywnych emocji i to zarówno u Młodej Pary, jak i ich Gości. Ceremonia jest o wiele bardziej zindywidualizowana i dopasowana do wizji Narzeczonych. Organizując taki ślub można zgrabnie połączyć malownicze otoczenie z efektownymi dekoracjami ślubnymi. Również pamiątkowe fotografie z plenerowego ślubu są o wiele bardziej spektakularne i przede wszystkim niepowtarzalne. Piękny plener daje o wiele większe możliwości i stanowi niezwykłą oprawę dla całej uroczystości.

Jako fotograf miałem przyjemność uczestniczyć w dziesiątkach ślubów i wesel, ale to właśnie śluby w plenerze robią na mnie największe wrażenie. Jedną z takich pięknych, kameralnych uroczystości był ślub i wesele na zamku w Korzkwi. Sam zamek to wspaniały, zabytkowy obiekt, którego historia sięga XIV wieku. Zamek, będący warownią rycerską otwiera szlak Orlich Gniazd. Obecnie średniowieczny zamek wraz z XIX-wiecznym kompleksem parkowym pełni rolę hotelu. Goście mają do dyspozycji luksusowe pokoje oraz piękną salę balową, wszystko utrzymane w oryginalnym, zabytkowym stylu. Dlatego też jest on chętnie wybierany jako miejsce ślubu i wesela przez pary z Krakowa i okolic.

Tworząc reportaż ślubny ogromną przyjemnością było dokumentowanie przygotowań do ślubu, które odbywały się w zamkowych komnatach. Stylowe meble, tkaniny i inne elementy wystroju stanowiły fantastyczne tło do zdjęć, budując wyjątkową, odświętną atmosferę. Równie wspaniałe było fotografowanie uroczystości ślubnej, tym bardziej, że otaczały nas cudowne, czyste, wiosenne barwy i świeciło przepiękne majowe słońce. Park rozciągający się u stóp góry zamkowej, będący oazą spokoju i zieleni, stał się idealnym miejscem na ślub w plenerze.

Wesele na zamku w Korzkwi

Wesele na zamku w Korzkwi zostało zorganizowane tak, by Goście mogli bawić się na klimatycznej sali balowej i pięknym zamkowym dziedzińcu. Unikalny wystrój oraz nastrojowe oświetlenie, zarówno w sali jak i na zewnątrz, robiły ogromne wrażenie. Bez wątpienia udało się stworzyć niezapomniany nastrój, który postarałem się uchwycić realizując reportaż ślubny.

Eleganckie przyjęcie weselne

Eleganckie przyjęcie weselne zostało zorganizowane na miarę królewskiej uroczystości. Z pewnością dzień był spełnieniem marzeń dla przesympatycznej Pary Młodej i ich bliskich. W tych fantastycznych okolicznościach udało się uchwycić w kadrze ekscytację, radość, łzy wzruszenia i inne prawdziwe i szczere emocje. Dzięki temu powstała piękna historia o miłości między dwojgiem ludzi, którzy wkraczają w nowy etap życia już jako Mąż i Żona.

zdjęcia ślubne Korzkiew ślub-w-plenerze-wesele-zamek-korzkiew-blog-0002 przygotowania do ślubu korzkiew ślub-w-plenerze-wesele-zamek-korzkiew-blog-0004 suknia ślubna na zamku suknia ślubna na zamku ślub-w-plenerze-wesele-zamek-korzkiew-blog-0007 zamek korzkiew ślub ślub-w-plenerze-wesele-zamek-korzkiew-blog-0009 przygotowania do ślubu korzkiew ślub ślub-w-plenerze-wesele-zamek-korzkiew-blog-0011 ślub-w-plenerze-wesele-zamek-korzkiew-blog-0012 piękna suknia na zamku ślub-w-plenerze-wesele-zamek-korzkiew-blog-0014 ślub-w-plenerze-wesele-zamek-korzkiew-blog-0015 ślub-w-plenerze-wesele-zamek-korzkiew-blog-0016 ślub w plenerze korzkiew ślub w plenerze korzkiew ślub na zamku korzkiew ceremonia zaślubin w plenerze kraków ślub w plenerze kraków ślub-w-plenerze-wesele-zamek-korzkiew-blog-0022 ślub-w-plenerze-wesele-zamek-korzkiew-blog-0023 emocje na ślubie w plenerze dzieci na ślubie ceremonia zaślibin w plenerze ceremonia zaślubin w plenerze kraków ceremonia zaślubin w plenerze kraków ślub w plenerze wesele zamek korzkiew ślub w plenerze wesele zamek korzkiew ślub-w-plenerze-wesele-zamek-korzkiew-blog-0031 ślub-w-plenerze-wesele-zamek-korzkiew-blog-0032 ślub w plenerze kraków ślub w plenerze kraków ślub-w-plenerze-wesele-zamek-korzkiew-blog-0035 wesele na zamku korzkiew wesele na zamku korzkiew wesele korzkiew wesele korzkiew ceremonia zaślubin na zamku ceremonia zaślubin na zamku ślub-w-plenerze-wesele-zamek-korzkiew-blog-0042 ceremonia zaślubin na zamku ceremonia zaślubin na zamku ceremonia zaślubin na zamku ślub na zamku kraków ślub na zamku kraków ślub-w-plenerze-wesele-zamek-korzkiew-blog-0048 ślub na zamku kraków ślub-w-plenerze-wesele-zamek-korzkiew-blog-0050 pierwszy taniec na zamku pierwszy taniec ślubny na zamku pierwszy taniec ślubny na zamku ślub-w-plenerze-wesele-zamek-korzkiew-blog-0054 przyjęcie weselne na zamku kraków ślub-w-plenerze-wesele-zamek-korzkiew-blog-0056 przyjęcie weselne na zamku kraków przyjęcie weselne na zamku kraków ślub-w-plenerze-wesele-zamek-korzkiew-blog-0059 ślub-w-plenerze-wesele-zamek-korzkiew-blog-0060 przyjęcie weselne zamek korzkiew ślub-w-plenerze-wesele-zamek-korzkiew-blog-0062 ślub-w-plenerze-wesele-zamek-korzkiew-blog-0063 przyjęcie weselne zamek korzkiew ślub-w-plenerze-wesele-zamek-korzkiew-blog-0065 przyjęcie weselne zamek korzkiew przyjęcie weselne zamek korzkiew ślub-w-plenerze-wesele-zamek-korzkiew-blog-0068 ślub-w-plenerze-wesele-zamek-korzkiew-blog-0069 przyjęcie weselne zamek korzkiew przyjęcie weselne zamek korzkiew przyjęcie weselne zamek korzkiew

Każda Para Młoda chce mieć piękny i oryginalny ślub oraz cudowne wesele, które zachwycą gości i pozostaną w pamięci na długo. Dlatego coraz częściej młodzi ludzie myślą o bajecznym ślubie w plenerze. Trend, który dotarł do nas ze Stanów Zjednoczonych szybko zyskuje wielu zwolenników. Nic w tym dziwnego, ponieważ ślub odbywający się w malowniczym ogrodzie, na nadmorskim klifie czy w oszałamiająco pięknych górach jest o wiele bardziej romantyczny i widowiskowy niż ślub w gmachu Urzędu Stanu Cywilnego.

Contact Block Decorative Icon

Zapytaj o termin Twojego ślubu

Z

Umów się na spotkanie przy kawie już teraz

tel. 608389938
fotografia@slawekstelmach.pl


Zostaw komentarz

Uwielbiam Korzkiew. Jedno z najciekawszych miejsc na wesele pod Krakowem. Dobra robota !

klimatyczne miejsce, świetny materiał :)

Piękne miejsce, warunki idealne. Dobrze sfotografowany klasyk. Brawo!

Uwielbiam Korzkiew! Daje wiele możliwości, które wykorzystałeś!

Oj genialnie – ślub kościelny w plenerze
Marzymy o takim :)

Sławku świetny materiał , gratulacje !!

Uwielbiam to miejsce! Pozazdrościć pięknego ślubu w plenerze. Aura dopisała, a Ty wystrzeliłes się jak w maslo!

Dodaj komentarz

SCHOWAJ MENU