P

Pałac Goetz zdjęcia ślubne

Pałac Goetz położony w samym sercu zabytkowego parku, niczym magnes przyciąga młode pary, chcące zrobić stylową sesję ślubną. To ekskluzywne miejsce stało się pięknym plenerem również dla Justyny i Radka.

Pałac Goetz Brzesko

Dawna siedziba Goetzów Okocimskich, właścicieli i twórców Browaru Okocim, zachwyca zarówno eleganckimi wnętrzami, jak i otoczeniem. Po niedawnej renowacji pałac odzyskał dawny blask, dlatego można w nim podziwiać stylowe meble, kryształowe żyrandole, marmurowe kominki, witraże oraz niezwykłe obrazy i inne dzieła sztuki. Taka różnorodność sprawia, że każda sesja zdjęciowa w Pałacu Goetz jest niepowtarzalna. Za każdym razem wykonując zdjęcia właśnie w tym miejscu mam wrażenie, że odkrywam je na nowo, co jest niezwykłym przeżyciem.

Pałac Goetz umożliwia odkrywanie niezwykłych, pełnych tajemnic zakamarków, ale nie pozwala też przejść obojętnie obok największych zalet rezydencji, jak choćby hol i jego cudowne schody, które robią wrażenie na każdym, kto odwiedzi pałac i zajrzy do jego wnętrza. To niesamowite, jak wielką przemianę przeszedł w ostatnich latach ten obiekt – od zaniedbanej ruiny po luksusowy, pełen blasku pałac.

Pałac Goetz sesja plenerowa

Wnętrza Pałacu Goetz to idealne miejsce dla par, które marzą o zdjęciach w stylu glamour. Stwarzają one cudowne tło dla zakochanych w sobie nowożeńców. Co więcej, zamknięta przestrzeń daje paradoksalnie większą swobodę, pozwalając zrobić zdjęcia romantyczne, delikatne, sensualne. To wymarzona sceneria niemal dla każdej pary młodej.

Sesja plenerowa Brzesko

Przyszłe pary młode poszukujące pięknego pleneru w Brzesku powinny poznać zespół pałacowo-parkowy Goetzów-Okocimskich. To miejsce o niezwykłym uroku, stwarzające wyjątkową atmosferę. Na pewno nie przejdą obok niego obojętnie ci, którzy marzą o stylowej sesji z klasą w ekskluzywnych, wręcz królewskich wnętrzach. Sesja ślubna jest między innymi po to, by młodzi małżonkowie mogli spełnić swoje marzenia, a jeśli marzą o pamiątce w postaci eleganckich zdjęć ślubnych, to Pałac Goetz stoi przed nimi otworem!

Sesja zdjęciowa z architektoniczną perełką w tle

Wykonując sesję ślubną w Pałacu Goetz warto też opuścić, choć na chwilę, piękne wnętrza i zachwycić się tym, co znajdziemy na zewnątrz. Pałac zachwyca architekturą i poszczególnymi detalami, takimi jak attyki, gzymsy, cokoły, pilastry.  Obiekt otoczony jest zaś bujną zielenią, w tym ogrodem w stylu angielskim. W parku znajdziemy z kolei przepięknie kwitnące rododendrony, jaśminowce czy berberysy, a także dziesiątki innych egzotycznych drzew i krzewów. Z pewnością żaden miłośnik natury nie poczuje się zawiedziony.

Pałac Goetz Pałac Goetz - brzesko Pałac Goetz sesja plenerowa Pałac Goetz sesja we wnętrzach pałac goetz sesja ślubna zdjęcia ślubne Pałac Goetz Pałac Goetz zdjęcia slubne architektura Pałac Goetz sesja plenerowa w pałacu goetz pałac goetz fotograf Pałac Goetz Pałac Goetz fotografia ślubna Brzesko fotografia ślubna Brzesko fotografia ślubna Brzesko fotografia ślubna Tarnów fotografia ślubna Tarnów fotografia ślubna Tarnów fotografia ślubna Tarnów fotografia ślubna Tarnów sesja ślubna w pałacu Goetz Pałac Goetz fotograf na ślub fotografia ślubna brzesko fotograf na ślub Brzesko Pałac Goetz Brzesko Pałac Goetz sesja w pałacu goetz fotografia ślubna Tarnów zdjęcia ślubne tarnów fotograf tarnów pałąc goetz brzesko fotograf na ślub brzesko ceremonia w kaplicy Pałac Goetz ceremonia w kaplicy Pałac Goetz ślub w pałacu Goetz ślub w pałacu Goetz ślub w pałacu Goetz ślub w pałacu Goetz ceremonia zaślubin pałac Goetz fotograf pałac Goetz Pałac Goetz fotograf zdjęcia ślubne Pałac Goetz

 

Zwieńczeniem eleganckiego ślubu i klimatycznej zabawy weselnej, którą z pewnością wszyscy uczestnicy zapamiętają na długo, była sesja ślubna w niezwykłym pałacu Goetz. To imponujące, ekskluzywne miejsce w sercu zabytkowego parku niezwykle chętnie wybierają Młode Pary na swój plener ślubny. Wszystko dlatego, że zarówno wnętrza Pałacu Goetzów, jak i jego otoczenie stanowią piękne tło do opowiedzenia historii młodych, zakochanych w sobie ludzi. Kameralna, intymna atmosfera sprawia, że na pierwszy plan wychodzą uczucia, szczęśliwe miny, radosne uśmiechy i spojrzenia pełne pasji. To właśnie w takim naznaczonym historią miejscu, Justyna i Radek zaczęli tworzyć swą własną, wspólną opowieść.

 

A jeśli chcecie zobaczyć cały reportaż weselny z piękną ceremonią w plenerze w ogrodach Pałacu Goetz to zapraszam zajrzyjcie do mojego wpisu Ślub plenerowy w Pałacu Goetz.

SCHOWAJ MENU