G

Gościniec w Czuszowie – eleganckie wesele

Gościniec w Czuszowie. Jeśli miałbym się pokusić o znalezienie najlepszego określenia dla ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego pary młodej – Justyny i Radka, z pewnością byłoby to przymiotnik „luksusowy”, a zarazem szykowny i wyrafinowany. Już w trakcie przygotowań do ślubu, które odbyły się w hotelu apartamentowym Lwowska 1, było widać, że para młoda zadbała o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Ślub na Rynku Podgórskim

Ceremonia odbyła się w przepięknej parafia pw św. Józefa na Rynku Podgórskim w Krakowie. Pan młody wystąpił w galowym mundurze, a rangę wydarzenia podkreślała asysta strażacka. To właśnie strażacy – przyjaciele Justyny i Radka, zapewnili fantastyczną oprawę podczas wejścia pary młodej do kościoła oraz podczas wyjścia – tworząc uroczysty szpaler.

Gościniec w Czuszowie

Para Młoda swoich drogich gości zaprosiła na wesele do Czuszowa, w którym mieści się imponujący obiekt weselny – Gościniec w Czuszowie. Zarówno sama sala, jak i budynek wraz z jego otoczeniem robią na wszystkich ogromne wrażenie. Tak było i tym razem, tym bardziej, że Justyna i Radek zaplanowali i zorganizowali wspaniałe wesele.

Efektowny pierwszy taniec –  ciężki dym

Młodzi małżonkowie przywitali swoich gości i rozpoczęli zabawę weselną przepięknym pierwszym tańcem. Wyjątkowość tego momentu podkreślił ciężki dym, który dał fenomenalny efekt tańca w chmurach. Para, która tańczy wśród kłębiącego się dymu sunie lekko po parkiecie, co robi ogromne wrażenie zarówno w rzeczywistości, jak i na zdjęciach. A co ważniejsze, ciężki dym sprawia, że pierwszy taniec wygląda jeszcze bardziej romantycznie i magicznie!

Gościniec w Czuszowie. Wesele pełne atrakcji!

Spektakularny pierwszy taniec. Świetna zabawa przy akompaniamencie zespołu muzycznego Niby Nic, to nie jedyne atrakcje jakie przygotowali Młodzi na swoje wesele. Podczas przyjęcia wystąpiła grupa Azislight. Uczestnicy grypy zaprezentowali widowiskowy fireshow! Taniec z ogniem to coś, co robi ogromne wrażenie na każdym. Na weselu nie zabrakło też zabawnych gadżetów do pamiątkowych zdjęć, animacji dla dzieci, zabaw na oczepiny, a także wzruszających podziękowań dla rodziców.

plac bohaterów getta Kraków Hotel Lwowska 1 Kraków kwiaty dzień mamy Kot w butach, plakat teatralny śniadanie hotel Lwowska 1 Kraków Makijaż ślubny Kraków makijaż ślubny w pokoju hotelowym kraków suknia ślubna biżuteria do ślubu Kraków ziemia planeta ludzi plakat fryzjer w pokoju hotelowym błogosławieństwo rodziców przed ślubem kraków błogosławieństwo rodziców przed ślubem kraków bukiet ślubny w krakowie przygotowania do ślubu w hotelu Lwowska 1 Hotel Lwowska 1 przygotowania do ślubu zapinanie welona w hotel lwowska 1 kraków układanie welonu hotel lwowska 1 kraków fotograf na ślub kraków piękny bukiet ślubny kraków przygotowania pana młodego w hotelu Lwowska 1 Kraków zapinanie munduru strażackiego Kraków zdjęcia Rynku Podgórskiego w Krakowie Parafia pw św Józefa Kraków – Podgórze Parafia pw św Józefa Kraków – Podgórze Architektura kościół Józefa Kraków – Podgórze Architektura kościół Józefa Kraków – Podgórze wprowadzenie Panny Młodej do kościoła kraków długi welon Kraków – Podgórze szpaler strażacki szpaler strażacki ślub rynek podgórze kraków ślub rynek podgórze kraków ślub rynek podgórze kraków ceremonia zaślubin rynek podgórze kraków ceremonia zaślubin rynek podgórze kraków zakładanie obrączek rynek podgórze kraków zakładanie obrączek rynek podgórze kraków zakładanie obrączek rynek podgórze kraków przysięga małżeńska rynek podgórze kraków Parafia pw św Józefa Kraków – Podgórze długi welon w kościele kraków Ślub na Rynku Podgórskim ceremonia zaślubin na Rynku Podgórskim Ślub na Rynku Podgórskim ceremonia zaślubin na Rynku Podgórskim szpaler strażacki na rynku Podgórskim ceremonia zaślubin na Rynku Podgórskim Gościniec w Czuszowie - eleganckie wesele Gościniec w Czuszowie - eleganckie wesele Gościniec w Czuszowie - napis miłość Gościniec w Czuszowie - lokal na wesele mustang na wesele Gościniec w Czuszowie - lokal na weseleGościniec w Czuszowie - lokal na wesele Gościniec w Czuszowie toast napis miłość na wesele Gościniec w Czuszowie - pierwszy taniec Gościniec w Czuszowie - pierwszy taniec 1 Gościniec w Czuszowie - pierwszy taniec 2 Gościniec w Czuszowie - lokal na wesele Gościniec w Czuszowie - lokal na wesele Gościniec w Czuszowie - lokal na wesele 1 napis miłość na wesele gościniec w czuszowie  Azislight  Azislight taniec z ogniem  Azislight pokaz ognia  Azislight gościniec w czuszowie Gościniec w Czuszowie Gościniec w Czuszowie Gościniec w Czuszowie Gościniec w Czuszowie Gościniec w Czuszowie Gościniec w Czuszowie Gościniec w Czuszowie napis miłość na wesele

Gościniec w Czuszowie to bez wątpienia idealne miejsce na organizację wesela marzeń. Pary młode znajdą w tu elegancki obiekt weselno-bankietowy w pięknym otoczeniu. Sale balowe stwarzają możliwość organizacji wesela kameralnego, jak i ogromnej zabawy z setkami gości. Nowoczesny wystrój pięknie komponuje się z różnymi dekoracjami i motywami przewodnimi wesel. Młode pary, podobnie jak Radek i Justyna, mają też dużą swobodę w zakresie wprowadzania atrakcji weselnych. Wszystko to sprawia, że Gościniec w Czuszowie można śmiało polecić jako fantastyczne miejsce na eleganckie wesele.

Najlepszy lokal na wesele w Czuszowie? Gościniec w Czuszowie!

 

Jeśli chcecie zobaczyć inne reportaże mojego autorstwa to zapraszam Was wpis w równie piękne i klimatyczne miejsce – Biała Przystań – ślub w plenerze.

 

Contact Block Decorative Icon

Zapytaj o termin Twojego ślubu

Z

Umów się na spotkanie przy kawie już teraz

tel. 608389938
fotografia@slawekstelmach.pl


SCHOWAJ MENU