R

Retyrada Rzeszów – Ślub nieopodal Rzeszowa

Pewnego pięknego lipcowego dnia, z wielką przyjemnością i bananem na twarzy miałem zaszczyt towarzyszyć Alicji i Wojciechowi w ich ,,wielkim dniu”. Obydwoje pochodzą z Tarnowa, ale ostatecznie zdecydowali się na organizację swojego ślubu i przyjęcia Retyradzie nieopodal Rzeszowa.

Tego dnia przygotowania do ceremonii ślubnej rozpoczęły się w Hotelu Falcon, gdzie mogłem uwiecznić luźne i spontaniczne chwile dwójki zakochanych w sobie osób. Z przyjemnością obserwowałem całość ślubnej krzątaniny i wtapiając się w tło fotografowałem eleganckie dodatki, które zostały przygotowane z myślą o tym pięknym dniu. Jako jeden z pierwszych osób tego dnia, miałem okazję zobaczyć Alicję w jej wymarzonej sukni z Salonu Miss Cherie i z bukietem od Będzie Ślub. Szybko też nadszedł ten moment, kiedy gotowa Para Młoda wybrała się w drogę do świątyni, na długo wyczekiwaną ceremonię. Ślub odbył się w przepięknej parafii Narodzenia NMP w Zaczernie. Wnętrze kościoła fantastycznie wypełniało przestrzeń, jako tło podczas całej mszy. Uroczystość przepełniona była radością, ale i wzruszeniem. Szczególnie wyjątkowym momentem było wkroczenie Alicji, prowadzonej przez tatę. Pan Młody dosłownie zamarł na chwilę z wrażenia! Podczas tego ślubu niemal fizycznie można było poczuć głęboką miłość i szczęście nowożeńców. Te uczucia i czułe spojrzenia oczywiście pojawiały się w tym pięknym dniu wiele razy ale o tym napiszę poniżej.

 Retyrada Rzeszów – przyjęcie weselne

Po wspaniałej ceremonii i życzeniach przed świątynią (już oficjalnie jako mąż i żona) Wojciech z Alicją wsiedli do udekorowanego auta i udali się wraz z gośćmi do wynajętej sali weselnej. Impreza weselna odbyła się w Retyradzie, która znajduje się w niewielkiej miejscowości Rudna Mała, tuż pod Rzeszowem. Retyrada służyła kiedyś za letnią rezydencje, która składała się z dostojnego pałacyku i bajecznego parku w stylu ogrodów włoskich. Przyjęcie weselne rozpoczęło się od tradycyjnego witania chlebem i solą oraz kieliszka szampana. Następnie przyszedł czas na naprawdę wyjątkowy „Pierwszy Taniec”. Młoda Para wykonała spektakularny układ taneczny, pełen podnoszeń i klasycznych figur. Po pierwszych zabawach tanecznych i posiłku wszyscy ze spokojem rozgościli się po terenie obiektu Retyrada. Goście mogli też delektować się dobrym winem z Terra Italia Prosecco Van. Z czasem, dzięki zespołowi Gramoffon impreza zaczęła się rozkręcać i parkiet ,,rozgrzał się do czerwoności”. Nie zabrakło też weselnych konkursów i tradycyjnych oczepin. Byłem zachwycony atmosferą przyjęcia i uśmiechniętymi, zadowolonymi gośćmi. Poza Parą Młodą oczywiście mój reportaż ślubny z wesela w Retyradzie objął też portrety zaproszonych, jak i ich dobrą zabawę! W ten sposób Alicja i Wojciech zawsze będą mogli wrócić do zdjęć z przyjęcia i odświeżyć sobie w pamięci tą wyjątkową noc. A zdecydowanie jest co wspominać!

Retyrada, czyli idealne miejsce na ślub w plenerze

 Zdecydowanie mogę stwierdzić, że Retyrada to perfekcyjne miejsce zarówno na ceremonie zaślubin, jak i samo przyjęcie weselne. Zielone otoczenie, klimatyczny mostek nad stawem, wspaniała roślinność i fontanny dodają temu miejscu magicznego uroku. Altanki aż się proszą o sakramentalne „TAK”, a wnętrze sali zachęca, by przysiąść tam na dłużej i spróbować potraw serwowanych przez restauracje. Pomysł na ślub w plenerze to szybko rozwijający się trend w Polsce, więc Retyrada zdecydowanie wychodzi ku niemu naprzeciw. Można liczyć na dekoracje, catering i profesjonalną usługę personelu, która zadba o każdy, najdrobniejszy szczegół. Alicja i Wojciech, którzy zdecydowali się na tradycyjny ślub w kościele, postanowili dać gościom możliwość spędzenia przyjemnego czasu na zewnątrz. Patrząc na zrelaksowanych na leżakach zaproszonych, jestem pewien, że był to strzał w dziesiątkę! Połączenie spokojnego i malowniczego otoczenia z bajeczną salą pozwala na szalone tańce, jak i odpoczynek przy szumie wody z fontanny. No i oczywiście z mojego punktu widzenia, jako profesjonalnego fotografa ślubnego, serdecznie zachęcam do wyboru takich miejsc, jak Retyrady na przyjęcia weselne, śluby i zdjęcia plenerowe, ponieważ mają one olbrzymi potencjał! Przyroda w zestawieniu z dawną ceglaną zabudową idealnie prezentuje się na różnorodnych kadrach. Dodaje im romantycznej atmosfery oraz zachęca do cieszenia się chwilą. A to właśnie radość i pełen uśmiech wychodzi na zdjęciach najlepiej!

 Hotelu Falcon fotograf rzeszówpiękne zaproszenia do ślubu dekoracje na wesele prosecco na wesele, dekoracje do ślubu, wino musujące na weselefotografia emocji rzeszów, fotograf emocji w rzeszowie, najlepszy fotograf rzeszów Hotel Falcon rzeszów przygotowania do ślubu druchny na ślubie rzeszów portret ślubny z tatuażem portret ślubny z tatuażem perfumy męskie do ślubu kościół Narodzenia NMP w Zaczerniu panna młoda w drodze do ołtarza Kościół NMP w Zaczernie wprowadzenie ojca pod ołtarz ślub w rzeszowie czekający pan młody pod ołtarzem w rzeszowie wejście do kościoła na ślubie w rzeszowie Narodzenia NMP w Zaczerniu - piękne kościoły w rzeszowie piękne kościoły w rzeszowie przysięga ślubna ceremonia zaślubin w rzeszowie, zakładanie obrączek, przysięga ślubna wzruszenie podczas składania przysięgi kościelnej łzy szczęścia podczas składania przysięgi małżeńskiej ślub w kościele rzeszów piękna ceremonia zdjęcia grupowe pod kościołem Retyrada Rzeszów piękne miejsce na wesele w plenerze słodki stół rzeszów plan stołów na wesele auto do ślubu rzeszów starą lancią do ślubu w rzeszowie przywitanie chlebem i solną Retyrada Rzeszów paszport covidowy na ślubie Mobilny bar na Twoim weselu lub imprezie Piaggio Prosecco Van rzeszów Prosecco Van wesele w stylu włoskim Prosecco na weselu Prosecco Van retyrada rzeszów Retyrada Rzeszów pierwszy taniec pary młodej spektakularny taniec pary młodej Retyrada Rzeszów Retyrada Rzeszów chillaut księga gości na wesele wesele w stylu włoskim rzeszów sesja portretowa na weseli w rzeszowie Retyrada Rzeszów drinki na wesele rzeszów mobilny bar na wesele rzeszów Retyrada Rzeszów sesja portretowa zdjęcia portretowe na weselu w rzeszowie plener ślubny w dzień ślubu plener ślubny w dzień ślubu retyrada rzeszów neon na wesele rzeszów sesja ślubna nocą girlandy na sesje plenerową sesja ślubna nocą girlandy na sesje plenerową tort weselny rzeszów retyrada rzeszów zdjęcia ślubne retyrada miejsce na wymarzone wesele retyrada pierwszy taniec na weselu retyrada rzeszow zdjecia na weselu

Profesjonalne zdjęcia ślubne – Retryda Rzeszów

Jak już wspominałem Retyrada to świetne miejsce do zdjęć ślubnych. Można tu wykonać zdjęcia narzeczeńskie, klasyczną sesje z przyjęcia weselnego, a nawet zdjęcia plenerowe kilka dni później. Decyzja leży oczywiście po stronie Państwa Młodych! Moją rolą jest pokazanie możliwości i spełnienie oczekiwań względem fotografii ślubnej moich klientów. Tu jeszcze chciałbym zaznaczyć, że poza tradycyjnym reportażem ślubnym w trakcie przyjęcia weselnego Alicji i Wojciecha, Państwo Młodzi poprosili o specjalne ujęcia. Otóż pierwsze dotyczyły fotografii portretowych wykonywanych przy specjalnie przygotowanej ściance z kwiatami. Każdy z gości mógł podejść sam, lub grupowo i wspólnie zapozować – chętnych oczywiście nie brakowało! Natomiast kolejną formą była sesja nocna dla nowożeńców podczas, której wykorzystaliśmy girlandy świetlne, a także sztuczne ognie. Oba te pomysły przyniosły niesamowite efekty, które możecie zresztą zobaczyć na umieszczonych tu fotografiach. Zaczynając od pierwszych ujęć z przyjęcia weselnego, po końcówkę zabawy zarówno miejsce, Państwo Młodzi, jak i goście prezentowali się świetnie. Dobry nastrój nie nikł nawet na moment. Cieszę się zatem, że miałem okazję w tym uczestniczyć i upamiętnić te wyjątkowe chwile . W tym miejscu chciałbym jeszcze na koniec serdecznie podziękować Alicji i Wojciechowi za zaufanie oraz ponownie życzyć im wszystkiego najlepszego na nowej, małżeńskiej drodze!

Cieszę się bardzo, że dotarliście do samego końca tego wpisu. Jeśli pragniecie zobaczyć więcej zdjęć ślubnych nie tylko z Retyrady w Rzeszowie ale też z inncyh rejonów Małopolski to zapraszam do poniższych wpisów:

Piękny ślub w plenerze  wesele w Pałac Goetz

Ślub w plenerze Tarnów – przyjęcie weselne Biała Przystań

Ślub i wesele na zamku w Korzkwi

Wesele w stylu filmowym  – Dworek Gościnny w Szczawnicy

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz

SCHOWAJ MENU