P

Przyjęcie weselne Dworek Gościnny Szczawnica

Dworek Gościnny w Szczawnicy to niezwykłe miejsce z bogatą i ciekawą historią, któremu towarzyszy wyjątkowa atmosfera. Od samego powstania obiekt ten był „pienińskim salonem” z salą balową, salą fortepianową, salą widowiskową ze sceną i innymi udogodnieniami tworząc centrum kulturalne regionu. Niestety dworek spłonął, ale po latach udało się go wiernie odtworzyć, przywracając miejscu dawny blask i splendor. I właśnie to miejsce na swoje przyjęcie weselne wybrała Para Młoda – Joanna i Grzegorz.

Wesele Szczawnica w stylu filmowym

Bez wątpienia decyzja, by właśnie tu zaprosić gości weselnych była świetnym pomysłem, tym bardziej, że Para Młoda po mistrzowsku wykorzystała klimat sali stylizowanej na stare kino. W takim miejscu nie mogło zabraknąć motywu filmowego! I rzeczywiście wśród dekoracji pojawiły się klisze filmowe, płyty winylowe czy też wspaniałe dekoracje z palm przywodzących na myśl Festiwal Filmowy w Cannes!

Dekoracja światłem – Szczawnica

Joanna i Grzegorz nie poprzestali jednak na klasycznych dekoracjach. Aby nadać miejscu tajemniczą atmosferę wykorzystali dekoracje światłem. Zarówno punktowe oświetlenie sali, w tym podświetlenie stolików snopami światła, jak i efekty świetlne na parkiecie sprawiały wrażenie uczestnictwa we wspaniałym estradowym występie.

Pierwszy taniec z muzyką „Dirty dancing”

Fantastycznym dopełnieniem filmowego wesela był widowiskowy taniec z muzyką z „Dirty dancing”. Chyba nie ma osoby, która choć raz nie zachwyciła się tanecznym występem Jennifer Grey i Patricka Swayze w tym kultowym filmie, dlatego takie otwarcie zabawy weselnej było znakomite! Świetna oprawa muzyczna i efekty świetlne na parkiecie były w tym momencie wisienką na torcie!

Route 66 – zespół na wesele

Goście weselni aż do białego rana bawili się przy energetycznej muzyce na żywo w doskonałym wykonaniu zespołu Route 66. Siedmioosobowy skład zapewnił różnorodne brzmienia i ciekawy repertuar. Goście mogli tańczyć przy akompaniamencie gitar basowych i elektrycznych, perkusji, saksofonu oraz instrumentów klawiszowych. Nie zawiedli też świetni wokaliści.

Słodki stół na przyjęciu weselnym Szczawnica

Jedną z atrakcji, którą zapewnili swoim gościom Państwo Młodzi był imponujący słodki stół, który zachwycał bogactwem smakołyków. Słodki bufet robił wrażenie pięknymi aranżacjami kolorów i kształtów wyrobów cukierniczych i owoców, a także zapewniał feerię smaków. Nic dziwnego, że candy bar stał się miejscem szczególnie chętnie odwiedzanym przez wszystkich gości.

Dworek Gościnny w Szczawnicy

Każda para, która marzy o zachwycającym przyjęciu, takim jak wesele Joanny i Grzegorza, może je urządzić w tak wyjątkowym miejscu jak Dworek Gościnny w Szczawnicy. Niezwykły gmach teatralno-hotelowy, który pełni rolę centrum kulturalno-biznesowego stwarza niezwykłe możliwości do realizacji nawet najśmielszych marzeń. Niepowtarzalne wnętrza, fenomenalne dekoracje i bogate zaplecze techniczne opierające się na zaawansowanych technologiach to idealne połączenie pozwalające zorganizować nie tylko imprezę prywatną, ale też biznesowy event lub wydarzenie kulturalne.

Dworek Gościnny w Szczawnicy to miejsce gdzie obok nowoczesnych systemów multimedialnych, profesjonalnego oświetlenia i nagłośnienia, znajdziemy okna w anglosaskim stylu, kryształowe żyrandole i teatralne zasłony. A to wszystko w otoczeniu zieleni z rozłożystymi, wiekowymi drzewami na czele. Możliwe, że to miejsce będzie inspirujące i dla Was, czego serdecznie Wam życzę!

Wesele Szczawnica w stylu filmowym Wesele Szczawnica w stylu filmowym Dworek Gościnny w Szczawnicy Wesele Szczawnica w stylu filmowym Wesele Szczawnica w stylu filmowym Dworek Gościnny w Szczawnicy Dworek Gościnny w Szczawnicy Dekoracja światłem – Szczawnica Pierwszy taniec z muzyką „Dirty dancing” Pierwszy taniec z muzyką „Dirty dancing” Pierwszy taniec z muzyką „Dirty dancing” Dworek Gościnny w Szczawnicy Route 66 – zespół na wesele Słodki stół na przyjęciu weselnym Szczawnica Dworek Gościnny w Szczawnicy Route 66 – zespół na wesele fotograf na wesele szczawnica fotograf na wesele szczawnica Dworek Gościnny w Szczawnicy Route 66 – zespół na wesele zdjęcia portretowe szczawnica tort na wesele szczawnica Słodki stół na przyjęciu weselnym Szczawnica Słodki stół na przyjęciu weselnym Szczawnica fotograf na ślub szczawnica fotograf na ślub szczawnica

Jeśli spodobał Wam się poowyższy materiał to nie wychodźcie za szybko. Zajrzyjcie na piękną historię ślubną w plenerze.

Contact Block Decorative Icon

Zapytaj o termin Twojego ślubu

Z

Umów się na spotkanie przy kawie już teraz

tel. 608389938
fotografia@slawekstelmach.pl


SCHOWAJ MENU