FOTOGRAF BOBOWA| FOTOGRAFIA ŚLUBNA BOBOWA | PLENER ŚLUBNY BOBOWA

Szukasz fotografa na swój ślub w Bobowej?

To świetnie się składa. Na imię mam Sławek i od 10 lat profesjonalnie zajmuję się fotografią ślubną. Wykonuję też sesje plenerowe, sesje rodzinne, zdjęcia korporacyjne i inne podobne zlecenia. Wprawdzie nie mieszkam w Bobowej tylko w Tarnowie, jednak nie widzę żadnych przeszkód aby dotrzeć na Wasze wesele, czy też sesje plenerową pod wskazane miejsce. W ostatnich latach realizowałem kilka / kilkanaście zleceń wykonując zdjęcia dla ludzi oraz firm z Bobowej. Lubię wracać do Bobowej!
Zobacz historie ślubne

Fotograf na wesele w Bobowej?

Moje zdjęcia ślubne możecie zobaczyć klikając w poniższe galerie tematyczne. Wykonując reportaże ślubne, fotografując sesje plenerowe oraz narzeczeńskie nabyłem spore doświadczenie w tej dziedzinie. Jeśli interesują Cię moje prace napisz do mnie, a podeślę CI spersonalizowaną ofertę.

Moje ulubione zdjęcia ułożone w galeriach tematycznych

PLENER ŚLUBNY

Wejdź do galerii, przeglądnij więcej zdjęć.

REPORTARZ ŚLUBNY

Wejdź do galerii, przeglądnij więcej zdjęć !

SESJA NARZECZEŃSKA

Wejdź do galerii, przeglądnij więcej zdjęć !

Jak pracuję jako fotograf ślubny?

Nigdy nie reżyseruję, nie ustawiam, stawiam na naturalność i swobodę. Fotografując zaczynam od przygotowań. Chcę pokazać metamorfozę, detale około ślubne (kwiaty, buty, obrączki, wyjątkowy zegarek, czy biżuteria). Oprócz dobrych zdjęć zależy mi przede wszystkim na dostarczeniu Wam historii z dnia ślubu. Dla mnie każda taka opowieść musi mieć wstęp, rozwinięcie i zakończenie; wtedy jest pełna i dobrze się ją ogląda. W fotografii ślubnej bardzo istotne dla mnie są emocje Wasze i Waszych bliskich, na które zwracam szczególną uwagę. Swoją pracę kończę po oczepinach.
Zobacz zdjęcia z reportażu ślubnego w Witkowej Chacie

Jak pracuję na plenerach ślubnych?

Praca fotografa ślubnego rozpoczyna się na długo przed sesją plenerową. Jeszcze przed ślubem ustalam z Parą miejsce gdzie będziemy mogli udać się na sesję ślubna. Przed wyjazdem chce sprawdzić poziom nasłonecznienia w danym miejscu oraz warunki jakie możemy napotkać na miejscu. W swojej karierze fotografa ślubnego wykonałem wiele sesji plenerowych. Posiadam bazę świetnych miejsc plenerowych, którą udostępniam swoim klientom. Nie boje się wyzwań i chętnie wykonam plener ślubny w miejscu wskazanym przez Was. Do zobaczenia na Waszym plenerze ślubnym.
Przeczytaj artykuł - Kiedy wykonać sesje ślubną

10 WSKAZÓWEK NA UDANĄ SESJE FOTOGRAFICZNĄ

.

praktyczne porady i wskazówki, które pomogą Wam przygotować się do sesji ślubnej

PRZECZYTAJ
F

Fotografia ślubna Bobowa

Gdzie wykonać Plener ślubny w Bobowej?

Swoim bogatym krajobrazem Bobowa może zachwycić nie jedną osobę. Do wykonania sesji plenerowej możemy wykorzystać łąki, pola oraz pobliski Las Gromadzki. Jeśli szukamy ciekawszych miejsc to nic nie stoi na przeszkodzie, aby udać się poza miasto. W niedalekiej odległości mamy Rezerwat Przyrody Nieożywionej Skamieniałe Miasto. A jeśli interesuje Was sesja plenerowa z górami w tle To Pieniny zachwycą Was swoją magią.

Lokal na wesele Bobowa

Jedyny lokal jaki przychodzi mi do głowy w Bobowej to Ostoja. Położony przy głównej drodze. Oczywiście planując swój ślub i wesele możecie poszukać lokalu weselnego w pobliskich miejscowościach. Z pewnością znajdziecie coś wyjątkowego dla siebie.

Przydatny może być dla Was poniższy artykuł:

10 Oryginalnych miejsc na wesele w Małopolsce
Kilka zdań o mieście Bobowa.
Bobowa to miasto w województwie małopolskim, powiecie gorlickim leżące nad rzeką Białą. Położone na trasie pomiędzy Tarnowem a Nowym Sączem. Dla ludzi szukających aktywnego trybu życia Bobowa przyciąga swoimi atrakcjami. Posiada między innymi ciekawe trasy rowerowe oraz szlaki konne, na których można podziwiać wyjątkowo bogaty krajobraz i tradycje regionu.

Bobowa na mapach google

Zarezerwuj fotografa na swój ślub w Bobowej

SCHOWAJ MENU