S

Sesja ślubna w górach

Tym razem zabiorę Was w magiczną podróż do naszych zagranicznych sąsiadów Słowaków. Wysokie Tatry – to tam zdecydowaliśmy się wykonać sesję ślubną w górach. Wspólnie szukaliśmy wyjątkowego miejsca, które będzie niepowtarzalne. Znaleźliśmy je! Ustaliliśmy termin i w drogę.

Sesję ślubną wykonaliśmy u podnóża Tatr Wysokich w okolicach Szczyrbskiego Jeziora. Jezioro otoczone jest lasem świerkowym, położone w miejscowości Szczyrbskie Jezioro.

Droga wcale nie była krótka, a dystans spory. W trasie spędziliśmy 3 godziny, ale spoglądając na widok z okna gdy zbliżaliśmy się do punktu docelowego nikt z nas nie miał wątpliwości, że było warto.

Szczyrbskie Jezioro to mała spokojna miejscowość turystyczna  z ogromnym potencjałem widokowym. Jeśli zastanawiacie się gdzie wykonać sesję ślubną i marzy Wam się zarówno sesja ślubna w górach lub sesja ślubna nad jeziorem, to Szczyrbskie Jezioro jako miejsce powinno znaleźć się na Waszej liście numer jeden.

Po przyjeździe dostrzegłem ogromny potencjał tego miejsca. Z powodzeniem można w nim wykonać trzy różne tematycznie sesje. Osobnym tematem na sesje może być sesja ślubna w górach, sesja ślubna nad jeziorem oraz sesja ślubna w lesie świerkowym. Jednak dla lepszego efektu lepiej połączyć wszystkie elementy w jedną całość.

Szczyrbskie Jezioro Sesja ślubna w górach Sesja ślubna nad jeziorem plener ślubny w górach Sesja ślubna w górach Sesja ślubna pośród drzew magiczne spojrzenia podczas sesji Sesja ślubna w górach Sesja ślubna w górach Sesja ślubna w górach Sesja ślubna nad jeziorem zakochana para nad jeziorem Sesja ślubna nad jeziorem plener ślubny w górach Szczyrbskie Jezioro plener ślubny w górach Szczyrbskie Jezioro plener ślubny w górach Szczyrbskie Jezioro sesja ślubna w górach Szczyrbskie Jezioro sesja ślubna w górach Szczyrbskie Jezioro sesja ślubna w górach Szczyrbskie Jezioro sesja ślubna w górach Szczyrbskie Jezioro sesja ślubna w górach Szczyrbskie Jezioro sesja ślubna w górach Szczyrbskie Jezioro sesja ślubna w górach Szczyrbskie Jezioro plener ślubny w górach Szczyrbskie Jezioro plener ślubny Szczyrbskie Jezioro plener ślubny Szczyrbskie Jezioro plener ślubny Szczyrbskie Jezioro

SCHOWAJ MENU