P

Plener ślubny w Pieninach

Plener ślubny w Pieninach stał się doskonałym miejscem na wykonanie sesji ślubnej. Pieniny to pasmo górskie olśniewa atrakcyjnym krajobrazem, a także wyjątkowo bogatą szatą roślinną. Pieniny słyną też z przepięknych przełomów Dunajca oraz ze skalistych turni. Nie brakuje też fantastycznych zabytków jak klimatyczne drewniane kościółki, tajemnicze ruiny gotyckiego zamku w Czorsztynie czy rycerski zamek w Niedzicy. I właśnie dlatego zarówno turyści, jak i Pary Młode, wybierają Pieniny niemal tak często jak popularne Tatry.

Góry o każdej porze roku wyglądają fantastycznie. Bliskość natury, surowość skał i krystalicznie czyste powietrze mają swój niezaprzeczalny, przenikliwy urok. Nic więc dziwnego, że wiele przyszłych Par Młodych marzy o sesji ślubnej właśnie w górach. Dla fotografa jest to również niezwykła przygoda, ponieważ góry za każdym razem stwarzają niepowtarzalną scenerię i pozwalają na wykonanie unikalnych fotografii.

Sesja ślubna w górach

Sesja ślubna w górach o każdej porze roku to przepis na niezwykłe zdjęcia w plenerze. Parę Młodą otacza cudowna flora, blask słońca rozjaśnia zakochane twarze, a majestatyczne góry są fenomenalnym tłem dla pięknej historii opowiadającej o miłości i zaufaniu. Magiczna sceneria urzeka tysiącem barw, wrażenie robią też zielone łąki i skaliste wzniesienia. Fotografie mogą być pełne radości, romantyczne lub też sentymentalne i nastrojowe. Dlatego też sesje ślubne w górach niezmiennie budzą prawdziwy zachwyt.

Wykorzystanie krajobrazu do zdjęć ślubnych

Cudowna pogoda i ciepłe słońce pozwoliło na pełne wykorzystanie krajobrazu do zdjęć ślubnych. Otoczenie podkreśla bliskość, zaufanie i wzajemne poczucie bezpieczeństwa. Od Pary Młodej bije wyrazista siła spokoju, romantyzm i delikatność. Szerokie łąki i górski krajobraz, który sam w sobie zapiera dech w piersiach, tutaj podkreślają piękno i naturalny urok Młodych Małżonków i stanowią wspaniałą, wdzięczną scenerię dla plenerowej sesji ślubnej. Zdjęcia ślubne będą dla nich cudowną pamiątką, a sama sesja niezwykłym przeżyciem, które z pewnością zapamiętają na długo.

002-plener-slubny-pieniny- 003-plener-slubny-pieniny- 004-plener-slubny-pieniny- plener ślubny w pieninach 006-plener-slubny-pieniny- 007-plener-slubny-pieniny- plener ślubny w pieninach 010-plener-slubny-pieniny- plener ślubny w pieninach plener ślubny w pieninach 014-plener-slubny-pieniny- 015-plener-slubny-pieniny- 016-plener-slubny-pieniny- 017-plener-slubny-pieniny- 018-plener-slubny-pieniny- 019-plener-slubny-pieniny- 020-plener-slubny-pieniny- 021-plener-slubny-pieniny- 024-plener-slubny-pieniny- 025-plener-slubny-pieniny- 027-plener-slubny-pieniny- 029-plener-slubny-pieniny- 030-plener-slubny-pieniny- 031-plener-slubny-pieniny- 032-plener-slubny-pieniny- 034-plener-slubny-pieniny- 035-plener-slubny-pieniny- 036-plener-slubny-pieniny- 037-plener-slubny-pieniny- 038-plener-slubny-pieniny- 039-plener-slubny-pieniny-

Zostaw komentarz

Muszę koniecznie się tam wybrać

Świetny set, super się ogląda.

Brawo! Ogląda się bardzo fajnie. I te miejsca, kolory <3

Dodaj komentarz

SCHOWAJ MENU