I

Intymna sesja narzeczeńska

Intymna sesja narzeczeńska musi być przede wszystkim naturalna. Dlatego jako fotograf staram się nie ingerować w przebieg sesji i nie tworzyć pozowanych kadrów. Tylko wtedy gesty, czułe muśnięcia, objęcia, głębokie spojrzenia są prawdziwe. W trakcie sesji nie ma pośpiechu, ponieważ samo pozowanie do zdjęć ma być czystą przyjemnością.

Sesja Ani i Dawida odbyła się w jednym z apartamentów w Jodłowym Dworze. Jodłowy Dwór jest to lubiane przez Pary Młode miejsce do organizowania ślubów w plenerze i wesel. Tym razem przyjechaliśmy tam zrobić wyjątkową sesję zdjęciową. Naszym celem było wykonanie zdjęć, które uchwycą wyjątkową bliskość, zaufanie, zażyłość. Spokojne tło i codzienne stroje nie odwracają uwagi od tego co jest najważniejsze – od wzajemnych głębokich uczuć.

Narzeczeństwo

Narzeczeństwo jest jednym z ważnych etapów życia i częścią historii o wzajemnej miłości, podobnie jak dzień ślubu, podróż poślubna, ciąża, narodziny dziecka… Warto te wszystkie momenty utrwalać, aby mieć później piękną pamiątkę i swoje własne rodzinne archiwum.

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska to też okazja do oswojenia się z aparatem, a także poznanie stylu pracy fotografa. Spędzony w ten sposób czas sprawi, że sesja ślubna oraz obecność fotografa podczas przygotowań do ślubu, w trakcie ceremonii i wesela nie będzie tak krępująca. Sesja jest więc pewnym wstępem do czekającego Narzeczonych ślubu i buduje pewne radosne napięcie oraz ekscytację w oczekiwaniu na tej najważniejszy dla Młodych dzień.

Sesja narzeczeńska w apartamencie Jodłowy Dwór pozwoliła w subtelny sposób ukazać wzajemne uczucia i wrażliwość obojga. Było sensualnie, zmysłowo i nastrojowo. Zaakcentowane zostały emocje i namiętność. Nie zabrakło też sporej dawki śmiechu. Z dala od zgiełku miasta, od tłumów ludzi powstały wspaniałe zdjęcia. Miło było fotografować bezgranicznie zapatrzonych w siebie ludzi i uczestniczyć w tej niezwykłej chwili.

Kliknij play w pasku muzycznym poniżej i ustaw odpowiednią głośność muzyki. Zapraszam go oglądania.

Wolf Larsen – If I Be Wrong

Sesja narzeczeńska Tarnów Sławek StelmachSesja narzeczeńska Tarnówsesja rodzinna tarnówjodłowy dwór sesjaSesja narzeczeńska Tarnów sławek stelmachsesja narzeczeńska w tarnowieSesja narzeczeńska Tarnów Sławek Stelmach 0007sesja narzeczeńska tuchówromantyczna sesja tarnówromantyczna sesja tarnówJodłowy dwór sesja narzeńska Sesja narzeczeńska TarnówSesja narzeczeńska w jodłowym dworzesesja narzeczeńska apartament jodłowy dwórintymna sesja narzeczeńskaSesja narzeczeńska Tarnów Sławek StelmachSesja narzeczeńska Tarnówromantyczna sesja narzeczeńska tarnówSesja w łóżku tarnówSesja narzeczeńska Tarnów Sławek Stelmach 0020intymna sesja narzeczeńskapocałunek tarnówSesja narzeczeńska Tarnów Sławek Stelmach 0023

Zapraszam Was też do mojego portfolio ślubnego. Znajdziecie tam więcej zdjęć tematycznych z reportażu ślubnego, sesji plenerowych oraz sesji narzeczeńskich.

Contact Block Decorative Icon

Zapytaj o termin Twojego ślubu

Z

Umów się na spotkanie przy kawie już teraz

tel. 608389938
fotografia@slawekstelmach.pl


SCHOWAJ MENU