D

Dwór Bistuszowa – wesele

Dwór w Bistuszowej to zabytkowy dworek, znajdujący się w miejscowości Bistuszowa w powiecie tarnowskim w województwie małopolskim, z ogrodem wypełnionym tysiącem róż. Altana znajdująca się nieopodal, na ternie otaczającego dworek parku, doskonale nadaje się na taneczny parkiet, a jeżeli planujecie ceremonię ślubną w plenerze także stanowi idealną oprawę takiej uroczystości. Profesjonalna obsługa, wraz ze swoją wiedzą i umiejętnościami stanowi pewność najwyższego poziom uświadczonych usług i dogodzi nawet najbardziej wymagającym klientom. Nawet jeżeli Wasze wesele ma odbyć się zimą miejsce to również spełni Wasze oczekiwania – zaśnieżone drzewa oraz pochodnie wzdłuż drogi dojazdowej do dworku stworzą niezapomniany i magiczny klimat.

Dodatkowo piękna, zielona sceneria w okresie od wiosny nawet do jesieni, dopełniona wyjątkową i barwną kolekcją róż daje szerokie możliwości do wykonania romantycznego  pleneru ślubnego. W takim przypadku na terenie Dworu Bistuszowa macie do dyspozycji cały ogród wraz ze stawem oraz alejami pełnymi kwiatów i inne roślinności. Nie da się tu pominąć po raz kolejny przeszklonej częściowo altany i jej potencjału do zdjęć np. w stylu glamour. To wszystko sprawia, że uda się tam stworzyć wyjątkowy materiał zdjęciowy o różnorodnej tematyce.

Dwór Bistuszowa wesele

Dwór Bistuszowa wesele

Dwór Bistuszowa ceremonia w plenerze

Dwór Bistuszowa sesja plenerowa

Dwór Bistuszowa

Dwór Bistuszowa przyjęcie weselne Dwór Bistuszowa sesja w plenerze

Dwór Bistuszowa wesele w sylwestra Dwór Bistuszowa cennik Dwór Bistuszowa sesja w ogrodzie Dwór Bistuszowa cennik Dwór Bistuszowa opinie

Contact Block Decorative Icon

Zapytaj o termin Twojego ślubu

Z

Umów się na spotkanie przy kawie już teraz


SCHOWAJ MENU