WSPANIAŁE WESELE JODŁOWY DWÓR | PRZYJĘCIE WESELNE W JODŁOWYM DWORZE

P

Przyjęcie weselne w Jodłowym Dworze – Wspaniałe polskie wesele

Jeśli szukasz w województwie podkarpackim malowniczego miejsca na organizację wesela to z przyjemnością polecam Ci Jodłowy Dwór, który znajduje się w niewielkiej miejscowości Jodłowa. Obiekt Jodłowy Dwór to centrum konferencyjno – bankietowe, przypominające nowoczesny dwór pański. Otoczony jest bujną zielenią oraz stawami rybnymi. Podczas przyjęcia weselnego w zależności od ilości gości, dostępne są dwie sale bankietowe większe, lub dwie mniejsze. Oczywiście udostępniony jest też sprzęt audiowizualny, a w razie potrzeby można wynająć komfortowe miejsca noclegowe. W ten sposób Pary Młode spokojnie mogą zorganizować poprawiny, albo zostać dłużej i odpocząć kolejnego dnia. Opcjonalnie pojawić się wcześniej, rozpakować i zapoznać z najbliższą okolicą. Narzeczonym z pewnością  przyda się chwila oddechu po intensywnych przygotowaniach. A jeśli nie mieli wcześniej czasu, to Jodłowy Dwór może też posłużyć za miejsce na ich Wieczór Panieński oraz Kawalerski – mniejsze sale bankietowe będą perfekcyjnie się do tego nadawać! Przed ślubem możecie z powodzeniem zorganizować w stylowym apartamencie w Jodłowym Dworze romantyczną sesję narzeczeńską.

Wspaniałe wesele Jodłowy Dwór

Zespół Jodłowego Dworu posiada duże doświadczenie w profesjonalnej obsłudze wesel. Słynie też z wykwintnych potraw opartych o ekologiczne produkty. Restauracja Jodłowego Dworu serwuje zarówno domowe przysmaki kuchni polskiej, jak i własne tradycyjne mięsa oraz wędliny. Dodatkowo na wesele można zamówić z cukierni będącej częścią obiektu Jodłowy Dwór, typowe domowe wypieki. Jedzenie to przy muzyce jeden z najważniejszych elementów udanego wesela, więc ośrodek bardzo przykłada wagę do jakości, smaku oraz estetyki podawanych wyrobów i dań. Nikt z pewnością nie wyjdzie stamtąd głodny! Zachęcam do dopytania o menu!

Atrakcje na wesele w Jodłowym Dworze

Jodłowy Dwór wśród słodkich atrakcji daje możliwość zamówienia słodkiego bufetu, lub candy baru. Co więcej, Para Młoda może również skorzystać z opcji z fontanną czekoladową, albo paczkami z ciasteczkami dla gości. Ilość przestrzeni zarówno wewnątrz sal, jak i wokół obiektu Jodłowy Dwór pozwala na swobodną organizację weselnych zabaw, ustawienie foto budki, czy zdjęcia grupowe. Elegancka przestrzeń świetnie nada się do pierwszego tańca i ewentualnych pokazów. Pełną ofertę oraz różne porady związane z organizacją wesela w Jodłowym Dworze otrzymasz po bezpośrednim kontacie z obsługą tego miejsca.

Reportaż ślubny – Jodłowy Dwór

Jako fotograf ślubny często mam okazję fotografować przyjęcia ślubne w różnych salach, plenerach i okolicach. Miałem również szansę wykonywać reportaż ślubny w obiekcie Jodłowy Dwór, czego efekty możesz zobaczyć na tej stronie. Jak widzisz wystrój i otoczenie są wręcz idealne do aranżacji tego wyjątkowego dla zakochanych dnia. Ponadto samo miejsce może stać się też tłem pod sesję wykonywaną po ślubie, już na spokojnie bez gości. Z przyjemnością podpowiem, jak zorganizować plener ślubny po Waszym ślubie I nie tylko w Jodłowym Dworze ale również innym malowniczym miejscu. Podczas wieloletniej pracy jako fotograf ślubny stworzyłem długą listę miejsc w których możemy wykonać bajkowy plener ślubny. W razie potrzeby pozostaję do dyspozycji i chętnie wykonam fotografie zarówno ze ślubu, jak i Twojego wesela. Jeśli masz pytania to zapraszam do siebie!

wesele w jodłowym dworze
przygotowania ślubne do wesela w jodłowym dworze
Wspaniałe wesele Jodłowy Dwór
Wspaniałe wesele Jodłowy Dwór
dekoracje weselne Jodłowy Dwór
menu weselne Jodłowy Dwór
napis love wesele jodłowy dwór
przywitanie Państwa Młodych chlebem i solą w jodłowym dworze
jodłowy dwór piękne wesele i pierwszy taniec rozpoczynający wspaniałą zabawę weselną
pierwszy taniec wesele jodłowy dwór
jodłowy dwór wesele
jodłowy dwór wesele, napis love na wesele
jodłowy dwór wesele do białego rana
biesiada na weselu w jodłowym dworze
przyjęcie weselne w jodłowym dworze
przyjęcie weselne w jodłowym dworze
przyjęcie weselne w jodłowym dworze
jodłowy dwór wesele
Wspaniałe wesele Jodłowy Dwór.
Przyjęcie weselne – jodłowy Dwór
jodłowy dwór - tort weselny
Wspaniałe wesele Jodłowy Dwór.
Przyjęcie weselne – jodłowy Dwór tort weselny w jodłowym dworze
podziękowanie dla rodziców, jodłowy dwór
jodłowy dwór - fotograf na wesele
jodłowy dwór - fotograf na wesele, zimne ognie w jodłowym dworze, wspaniałe wesele
Zostaw komentarz
Dodaj komentarz

SCHOWAJ MENU