P

Plener ślubny Brzesko

Plener ślubny Brzesko. Sesja ślubna do dla każdej pary młodej wyjątkowa pamiątka. Dlatego każda z nich szuka miejsca, które będą odpowiednim plenerem do zdjęć. W czasie poszukiwania idealnego miejsca warto pamiętać, że nie trzeba przemierzać setek kilometrów, aby takowe znaleźć!

Wykonując sesje ślubne dla par mieszkających w Brzesku, Tarnowie, Bochni i innych okolicznych miejscowościach niejednokrotnie pary młode wybierały właśnie Brzesko. Oczywiście kultowym miejscem jest w tym wypadku fantastyczny neobarokowy i neorokokowy pałac w stylu wiedeńskim, czyli Pałac Goetzów Okocimskich.

Plener ślubny Brzesko

Sesja plenerowa w Pałacu Goetz

Sesja plenerowa w Pałacu Goetz. Dawna siedziba Goetzów okocimskich, założycieli i właścicieli Browaru Okocim, chętnie wita w swoich progach młode pary urzeczone pięknymi wnętrzami pełnymi stylowych mebli, wspaniałych kominków, kryształowych żyrandoli i fenomenalnych dzieł sztuki z wyjątkowymi obrazami i rzeźbami na czele. Po gruntownym remoncie udało się przywrócić mu dawną świetność, dzięki czemu stanowi on fantastyczne miejsce do eleganckich ślubnych sesji.

Marmurowe kominki, piękne witraże, klimatyczne oświetlenie, a tym bardziej takie elementy jak przestronny hol i wspaniałe schody, nie tylko robią na każdym ogromne wrażenie, ale też są świetnym materiałem do zdjęć. W końcu słynne, zabytkowe schody w holu głównym porównywane są do schodów w Kasynie Szlacheckim we Lwowie. Nic więc dziwnego, że w takim miejscu jakim jest Pałac Goetz każda para młoda czuje się po królewsku! A to sprawia, że sesja zdjęciowa staje się wspaniałym przeżyciem duchowym.

Sesja plenerowa w Pałacu Goetz Sesja plenerowa w Bibliotece Pałacu Goetz w Brzesku Sesja plenerowa w Pałacu Goetz Sesja plenerowa w Pałacu Goetz

 

Architektura Pałacu Goetz

Pałac Goetzów zachwyca nie tylko wewnątrz, ale też na zewnątrz. Jest to prawdziwa perełka architektoniczna, którą zaprojektowało dwóch wybitnych wiedeńskich architektów Ferdinand Fellner i Hermann Helmer. To właśnie oni projektowali wspaniałe XIX i XX- wieczne rezydencje arystokratyczne, budynki teatrów dramatycznych i operowych oraz inne niezwykłe budowle w całej Europie. Widok na oranżerię ze szklaną kopułą, płaskorzeźby, rzeźby ogrodowe tworzą piękne tło do stylowych ślubnych zdjęć, które pokocha każda para marząca o sesji w stylu glamour.

Architektura Pałacu Goetzplener ślubny Brzesko plener ślubny Brzeskoplener ślubny Brzesko

 

 

Park Jana Albina Goetza

Cały kompleks pałacowy otacza rozległy park krajobrazowy w stylu angielskim. Choć park został założony pod koniec XIX wieku to wciąż zachwyca gatunkami drzew i krzewów, które rosły tu od samego początku. I tak możemy wkomponować w plener ślubny egzotyczne rośliny, w tym oszałamiająco piękne rododendrony, które zachwycają okazałymi kwiatami o intensywnych barwach.

plener ślubny w BrzeskuPlener ślubny Brzeskoplener ślubny ogrody w Brzeskusesja plenerowa w Brzesku plener ślubny Brzeskoplener ślubny Brzesko

 

Inne ciekawe miejsca w Brzesku

Plener ślubny Brzesko nie można ograniczyć jedynie do kompleksu pałacowego. Fantastyczne tło do ślubnych zdjęć mogą stanowić zabytkowe kamieniczki utrzymane w stylu eklektycznym z elementami secesji, eklektyczny ratusz z czterokondygnacyjną wieżą czy też budynek Warzelni Browaru Okocim. ten ostatni jest jednym z najciekawszych obiektów architektury przemysłowej w Polce! Dlatego nawet tak nietypowe miejsca mogą stać się plenerem do sesji ślubnej. Szczególnie jeśli para młoda marzy o oryginalnej sesji w nietypowym stylu.
Sesja ślubna daje okazję, by zrealizować nawet najbardziej niezwykłe idee i warto z tej okazji skorzystać. Doświadczenie fotografa i doskonały sprzęt pozwalają realizować odważne marzenia!

ciekawe miejsca w Brzesku ciekawe miejsca w Brzesku ciekawe miejsca w Brzesku

 

SCHOWAJ MENU