S

Sesja narzeczeńska zimą. Zima ma w sobie coś magicznego. Skrzący się w promieniach słońca śnieg, mróz szczypiący w policzki, delikatne płatki śniegu wirujące w powietrzu… Zima kojarzy się też z dziecięcą radością – szaleństwami na sankach, łyżwach i nartach, z lepieniem bałwana, robieniem aniołów w głębokim śniegu. Zdaniem niektórych zima jest najbardziej romantyczną porą roku! To właśnie wtedy mamy ochotę przytulić się do ukochanej osoby i ogrzać się w jej ramionach. Bajkowe są też wspólne wieczory przy kominku, z kubkiem parującego napoju w ręku, gdy za oknem zawierucha. Dlatego do niezwykłych należą sesje zdjęciowe w zimowym plenerze.

Sesja narzeczeńska zimą

Sesja narzeczeńska zimą realizowana poza miastem, w lasach lub w górach przysypanych śnieżnobiałym puchem to cudowne przeżycie. Wspaniałe jest to, jak mocno żar uczuć między zakochanymi w sobie ludźmi kontrastuje z zimnym, skutym lodem krajobrazem. Otoczenie staje się pięknym tłem, a uwagę wyraźnie przyciągają emocje i uczucia. Dlatego taka sesja to prawdziwa przygoda zarówno dla bohaterów zdjęć, jak i dla fotografa.

Sesja z dala od miejskiej dżungli

Sesja z dala od miejskiej dżungli to fantastyczna propozycja dla tych, którzy są nieśmiali i wrażliwi. Z dala od hałasu, zgiełku miasta i tłumów ludzi łatwiej się otworzyć, poczuć swobodnie i pozwolić sobie na spontaniczne zachowania. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zrobić bitwę na śnieżki lub wspólnie z ukochanym wylądować w wielkiej zaspie śniegu i poczuć się jak na pierwszej randce. Nic nie rozgrzewa bardziej niż pozytywne emocje i na zdjęciach wyraźnie to widać!

Śnieżne sesje

Śnieżne sesje są niesamowite, bo gdy spadnie śnieg, nawet zwyczajne miejsce zamienia się w bajkową krainę pełną magii. W szronie, soplach lodu, w malowanych mrozem wzorach na szybach jest coś ulotnego, co jest pięknym przeciwieństwem głębokiej, trwałej miłości między dwojgiem ludzi. Sesja narzeczeńska w lesie może obywać się w formie spaceru, a uroku fotografiom dodaje naturalne światło, ciekawe kształty i formy drzew oraz surowość otoczenia. Cudowne są też wszystkie „ocieplacze” – wielkie rękawice, grube, wełniane swetry, futrzane czapki i kocyki. Zimowa sceneria jest wręcz idealna dla tych par, które organizują ślub latem. Dzięki temu mogą mieć zdjęcia w zupełnie innym klimacie, niż te z sesji ślubnej. Korzystając z różnych okoliczności przyrody można tworzyć niezwykłe, pamiątkowe fotografie.

sesja narzeczeńska zimą sesja narzeczeńska zimą sesja narzeczeńska tarnów sesja narzeczeńska w Tarnowie sesja narzeczeńska Sławek Stelmach zimowa sesja narzeczeńska spacer po Tarnowie sesja narzeczeńska sesja portretowa w lesie sesja narzeczeńska Tarnów Sławek Stelmach zimowa sesja narzeczeńśka emocje na sesji narzeczeńskiej fotograf tarnów fotografia ślubna tarnów zdjęcia na śniegu tarnów zimowa sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska tarnów spacer po lesie tarnów zdjęcia zakochanych w Tarnowie zakochani Tarnów sesja narzeczeńska Tuchów fotografia ślubna tuchów fotografia ślubna tuchów wyjątkowa sesja narzeczeńska fotograf tarnów sesja plenerowa tarnów fotograf tarnów radość na sesji plenerowej sesja plenerowa w lesie sesja narzeczeńska tarnów Sławek Stelmach

 

 

Zapraszam Was też do mojego portfolio ślubnego. Znajdziecie tam więcej zdjęć tematycznych z reportażu ślubnego, sesji plenerowych oraz sesji narzeczeńskich.

Zostaw komentarz

Fajne kadry, bardzo naturalne. Bardzo przyjemnie się ogląda!

Świetnie, ciepło się ogląda :)

Rewelacyjna sesja ! Ciepła, lekka, świetnie poprowadzona kadrem. Uśmiech tej dziewczyny jest niesamowity ! Super – brawo !

Tomasz Pańszczyk

Super się ogląda, różnorodność kadrów wciąga mocno :)

Lekko, naturalnie z fajnym światłem! Brawo!

Świetna i bardzo naturalna sesja, bardzo miło się ogląda.

Sławku kadry pierwsza klasa, lekkie, naturalne, bardzo mi się ta sesja podoba !! Pozdrówki

Dodaj komentarz

SCHOWAJ MENU