T

Tort weselny, ciasta, fontanna czekoladowa, słodycze, słodkości to niewątpliwie rzeczy bez, których ciężko się obejść planując wesele.
Dzisiejszy wpis będzie o bohaterze, który zazwyczaj wychodzi/wyjeżdża lub jest wnoszony o godzinie 22:00 – jest nim tort weselny. Może być standardowy, natomiast trend ostatnich lat pokazuję, że coraz częściej Para Młoda odchodzi od standardowego wyglądu. Na weselu królują kolorowe torty często o różnych kształtach z masy cukrowej, którą cukiernik może układać w dowolnym kształcie. Tort weselny wchodzi na parkiet w towarzystwie sztucznych ogni, czy też dymu wydobywającego się z pod konstrukcji na której wjechał na sale weselną. Taką formę prezentacji swoich tortów oferuję Piotr Rydz – Cukiernictwo Artystyczne Piotr Rydz.

Oczywiście nie bez znaczenia pozostaje wybór osoby, która wykona dobrą fotografię i nie tylko tortu weselnego, ale całego dnia reportażowego. Fotografia ślubna Tarnów – taką usługę prezentuję autor poniższych zdjęć Sławek Stelmach czyli ja :).

Jeśli podobają się Państwu zdjęcia poniżej i chcielibyście abym to ja towarzyszył Wam w tym wyjątkowym dniu proszę o kontakt.

Tort weselny Tarnów Piotr rydz Piotr rydz cukiernictwo artystyczne Fotografia ślubna Tarnów Tort na ślub Fontanna czekoladowa Tort weselny Tarnów tort-weselny-tarnow-piotr-rydz-cukiernik-008 tort na wesele Piotr Rydz Cukiernik Tarnów krojenie tortu tarnów tort-weselny-tarnow-piotr-rydz-cukiernik-013 tort-weselny-tarnow-piotr-rydz-cukiernik-014 taurus ładna tarnów piotr rydz placki tort-weselny-tarnow-piotr-rydz-cukiernik-017

SCHOWAJ MENU