S

Słodki Stół Tarnów – słodkości na wesele.

Tak oto wygląda profesjonalne przygotowany słodki stół lub jak kto woli z angielskiego sweet table. Kolorowe serduszka, mini pączki, ciasteczka w przeróżne kształty : serduszka, kwadraciki, trójkąciki, zwierzątka, roślinki czy też postacie z bajek, takimi cudami może ubogacić nasze przyjęcie weselne słodki stół. Ale słodki stół to nie tylko ciastka, ciasteczka, babki różnego rodzaju słodkości. To także owoce, które połączone ze słodką czekoladą dają niesamowite wrażenia nie tylko wizualne ale także dostarczają dużą dozę przyjemności naszym kubkom smakowym. Z owoców można wykonać przeróżne dekoracje ( zwierzęta, rośliny ) tak naprawdę dobrych twórców ogranicza tylko wyobraźnia.

Całość poniższej kompozycji oraz realizacja dzieła należy do firmy VIA REGIA. Jeśli myślicie o urozmaiceniu lub organizacji słodkiego stołu to gorąco zachęcam. Znajdzie on swoich zwolenniku na każdym przyjęciu weselny. Zajmą się nim w pierwszej kolejności dzieci. W późniejszych godzinach zapewne pozostali goście znajdą coś dla siebie pijąc mocną czarną kawę J . Słodki stół to także urozmaicenia dla każdego fotografa czy filmowca. W reportażu pokazując zdjęcia zawsze staram się zrobić zdjęcia detali, które towarzyszą Wam w dniu ślubu. Warto je mieć na zdjęciach ślubnych gdyż w dniu ślubu możecie do nich podejść, skosztować a już kilka czy też kilkanaście lat po tym pięknym wydarzeniu zapominacie o tym jak wyglądał słodki stół.

słodki stół Tarnów słodkie przyjemności na weselu kolorowe babeczki słodki stół tarnów VIA REGIA Tarnów sweet table tarnów ciasta na wesele truskawki w czekoladzie kolorowe pączki tarnów kremówki kolorowe

Jeśli przy okazji planowania przyjęcia weselnego poszukujecie kogoś kto fotograficznie i reportersko zapamięta Wasz dzień na zdjęciach to zapraszam do współpracy. Moje fotograficzne portfolio ze zdjęciami znajdziecie na stronie slawekstelmach.pl . Polecam zapoznać się z kilkoma pełnymi reportażami mojego autorstwa.

Możecie zwrócić uwagę na całościowe historie zdjęć z reportażu weselnego. Dostępne są pod poniższymi adresami:
Aby zobaczyć galerie wystarczy kliknąć lub skopiować do przeglądarki poniższe linki:

https://slawekstelmach.pl/klimatyczne-wesele-dwor-w-tomaszowicach/

https://slawekstelmach.pl/plener-slubny-pieninach-slawek-stelmach-fotografia/

https://slawekstelmach.pl/slub-w-plenerze-wesele-na-zamku-w-korzkwi/

https://slawekstelmach.pl/magda-i-kuba-sesja-plenerowa/

https://slawekstelmach.pl/magdalena-i-tomasz-slub-w-krakowie-2/

https://slawekstelmach.pl/magda-i-kuba-fotografia-slubna-ciezkowice-2/

https://slawekstelmach.pl/justyna-i-tomasz-fotografia-slubna-jaroslaw/

A jeśli macie ochotę na pełną wrażeń sesje narzeczeńską to podwójnie zapraszam. Możemy poznać swoją osobowość, swój styl pracy przez co zdecydowanie będzie Wam łatwiej odnaleźć się w tym wyjątkowym i zapewne od dawna planowanym dniu ślub.

Sesje narzeczeńskie dostępne poniżej:

https://slawekstelmach.pl/intymna-sesja-narzeczenska-zakochanych-w-apartamencie-tarnow/

https://slawekstelmach.pl/spacer-po-tarnowie-sesja-narzeczenska-tarnow/

 

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz

SCHOWAJ MENU