P

Plener ślubny Lanckorona

Planując plener ślubny zapewne przewija Wam się kila lub kilkanaście miejsc czy lokalizacji które watro Waszym zdaniem odwiedzić zabierając ze sobą fotografa ślubnego. W dniu waszego ślubu zapewne macie już ułożony jakiś plan na swoje wesele oraz sesje plenerową. Jeśli nie to w poniższym wpisie poddam Wam świetną propozycję wykonania pleneru ślubnego w Lanckoronie.

Aby przybliżyć Wam topografie terenu kilka niezbędnych informacji na temat Lanckorony. Lanckorona to niewielka lecz bardzo malownicza wieś położona w woj. Małopolskim zaledwie 30 km od Krakowa. Jeśli bazę wypadową na plener ślubny macie w Krakowie, to bez wątpienia w mniej niż 30 minut możecie dotrzeć na miejsce i wykonać plener ślubny w Lanckoronie.

Plener ślubny Lanckorona pośród aniołów

Lanckorona słynie głownie z ręcznie malowanych cudownych aniołów, pięknego rynku, kolorowych domów oraz klimatycznych alejek. Bez wątpienia znajdziesz tam sporo miejsc, które wykorzystasz ze swoim fotografem na plener ślubny w Lanckoronie.

Willa Tadeusz Lanckorona

Willa Tadeusz w Lanckoronie to jedno z tych miejsc, które warto odwiedzić. Willa Tadeusz znajduje się w samym centrum lasu. Przed Willą usytuowany jest basen, skocznia, murowane kamienne schody oraz otoczenie, które wykorzystamy jako lokalizacje do pleneru ślubnego w Lanckoronie.

Willa Tadeusz to magiczne miejsce ze sporym potencjałem bujnej roślinności ubogaci wizualnie zdjęcia plenerowe.
A cały materiał z reportażu ślubnego Kasi i Artura czyli możecie zobaczyć klikając w podświetlony link – Piękny ślub w Wojniczu  możecie zobaczyć klikając w podświetlony link.

Plener ślubny Lanckorona Plener ślubny Lanckoronawilla Tadeusz Plener ślubny willa Tadeusz Plener ślubny willa Tadeusz sesja plenerowawilla Tadeusz sesja plenerowawilla Tadeusz sesja plenerowasesja ślubna Lanckoronasesja ślubna Lanckoronasesja ślubna Lanckorona sesja ślubna Lanckoronaplener ślubny lanckoronaplener ślubny lanckorona willa tadeusz zdjęcia przy basenie willa tadeusz zdjęcia przy baseniewilla tadeusz zdjęcia slubnewilla tadeusz zdjęcia slubne willa tadeusz zdjęcia slubnemagicznyt plener ślubny willa tadeuszmagicznyt plener ślubny willa tadeuszwilla dateusz zdjecia w baseniewilla dateusz zdjecia w basenie

 

 

SCHOWAJ MENU